Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie Zszalas.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


2017-08-01

Nasz banner promocyjny forBET - rejestracja z niego pozwala skorzystać z bonusów forBET:

 

forBET to w pełni legalny polski bukmacher działający tylko w internecie. To prawdziwa perełka na rynku zakładów bukmacherskich, bo łączy w sobie wszystkie zalety zagranicznych bukmacherów (w tym brak podatku), z możliwością legalnej gry na podstawie licencji Ministerstwa Finansów!

forBET - 100% do 650 PLN!

Mamy dla Was rewelacyjną wiadomość. Udało nam się zwiększyć kwotę bonusu powitalnego w forBET. Standardowo wynosiła ona 600 PLN, ale dzięki nam możecie odebrać aż 650 PLN! Brzmi lepiej prawda? Zapraszamy do zapoznania się z krótkim opisem promocji powitalnej forBET poniżej.

Legalny bukmacher forBET przygotował dla swoich nowych użytkowników coś, co od dawna funkcjonuje na rynku internetowym - bonus w wysokości 100% od Waszego pierwszego depozytu aż do kwoty 650 PLN. Co to oznacza w skrócie? Wpłacacie 650 PLN i na grę macie aż 1300 PLN. To aż dwa razy większe szanse na wygraną.

Niestety bonus powitalny forET nie jest przyznawany automatycznie. Aby go otrzymać musicie postawić zakłady na kwotę równą oczekiwanemu bonusowi (czyli kwotę minimum Waszego depozytu). Co ważne musi to być dokonane w minimum dwóch różnych kuponach i po kursie minimalnym 1,70. Ot taki obrót przed bonusem. Jeżeli spełniliśmy powyższy warunek musimy wysłać wiadomość do bukmachera forBET na adres: promocje@iforbet.pl wpisując w tytule wiadomości „Bonus powitalny” oraz swój login w treść wiadomości. 

Podsumujmy więc, jakie kroki należy podjąć aby otrzymać darmowe 650 PLN (w wysokości 100% od depozytu) od forBET:

  1. Rejestracja w forBET z tego linku tekstowego! Koniecznie podaj kod bonusowy TOPBONUS!
  2. Dokonaj depozytu w kwocie minimum 20 PLN. Maksymalny bonus to 650 PLN.
  3. Postaw zakłady na minimum wartość depozytu (używając dwóch lub więcej kuponów z kursami 1,70 lub wyższymi).
  4. Zgłoś się do supportu podając swój login.
  5. I już - forBET przyzna Wam bonus powitalny do kwoty 650 PLN!

Jak wygląda obrót tym bonusem w forBET? Niestety kiepsko. Przed wypłatą środków z konta musimy postawić łączną kwotę bonusu aż osiem razy (a raz już stawialiśmy!) na kupony z kursami minimum 3,0. Ponadto na dokonanie obrotu mamy zaledwie 30 dni.

Pamiętaj: forBET to trudny obrót, ale wysoki bonus powitalny! 

Nasza ocena bonusu

Poniżej przedstawiamy skróconą ocenę powyższego bonusu dokonaną przez naszych ekspertów. Sprawdź czy ten bonus Ci się przyda!

Dostępność bonusu: 3/5 (trzeba dokonać depozytu i dokonać jednokrotnego obrotu przed otrzymaniem bonusu).

Wysokość bonusu: 4/5 (100% do kwoty 650 PLN).

Obrót bonusem: 2/5 (osiem razy po kursie minimum 3,0 + 1 raz przed otrzymaniem).

Analiza: Bonus raczej dla doświadczonych typerów z uwagi na trudne warunki obrotu środkami przed możliwością wypłaty. Jednak jest to ciągle bonus 100% do kwoty 650 PLN, a więc bardzo dobra promocja powitalna, którą warto rozważyć.

Pamiętaj: W forBET rejestracja trwa tylko kilka minut!!

forBET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.