Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie Zszalas.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


2017-08-02

Nasz banner promocyjny forBET - rejestracja z niego pozwala skorzystać z bonusów forBET:

 

Ustawa hazardowa ma wiele plusów (przeczytasz o nich tutaj), ale też minimalnie utrudnia rejestrację u bukmacherów. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że formularze rejestracyjne u legalnych bukmacherów są trochę bardziej skomplikowane niż u bukmacherów internetowych, ale... tak nie jest! Jedyna różnica jest taka, że skan dowodu wysyłamy przy zakładaniu konta, a nie przy wypłacie gotówki.

Nic się nie martwcie - specjalnie dla Was przygotowaliśmy szczegółową instrukcję rejestracji u bukmachera forBET. Dzięki niej sprawnie założycie konta i będziecie mieć pewność, że skorzystacie z powiększonego bonusu powitalnego.

forBET - jak się zarejestrować?

Formularz rejestracyjny do legalnego bukmachera forBET składa się z trzech krótkich podstron. Sam proces rejestracji jest bardzo prosty i trwa tylko kilka  minut. Ważne aby przygotować sobie skan dowodu i numer naszego konta bankowego (to są niestety dane potrzebne do rejestracji u każdego bukmachera z polską licencją).

Pierwszym krokiem, który trzeba wykonać jest wejście na stronę internetową forBET przez kliknięcie w ten link tekstowy. Uwaga - nie przegap tego kroku, bo tylko rejestracja z tego linku gwarantuje Wam skorzystanie z wyższego niż standardowy bonusu startowego u bukmachera forBET. Jeżeli odwiedzaliście wcześniej stronę internetową forBET dobrze jest wejść w opcje swojej przeglądarki internetowej i usunąć popularne ciasteczka.

Nasz link tekstowy przekierowuje od razu do formularza rejestracyjnego forBET. Na pierwszej stronie podajemy naszego maila, nazwę użytkownika, hasło, akceptujemy zgody i - co najważniejsze - zaznaczamy, że chcemy skorzystać z bonusu powitalnego forBET (szczegóły bonusu powitalnego forBET w kwocie 650 PLN za darmo znajdziesz tutaj). Tak wygląda pierwsza strona formularza forBET:

Poi kliknięciu w przyciska dalej otworzy nam się druga część formularza rejestracyjnego forBET. Wypełniamy tutaj nasze dane teleadresowe i podajemy walutę, w której chcemy grać. Ze swojej strony polecamy grę w polskich złotych! Koniecznie zwróćcie uwagę, aby wypełnić formularz prawdziwymi danymi!

Wreszcie, w trzeciej części formularza rejestracyjnego forBET musimy wgrać skan naszego dowodu oraz podać kilka ważnych danych. Nie bójcie się podawać numeru konta bankowego - będzie on służył wypłacie środków wygranych w forBET! Nie zapomnijcie podać w tym miejscu kodu bonusowego forBET umożliwiającego odebranie wyższego bonusu startowego. Brzmi on: TOPBONUS!

Jeżeli wszystko wypełniliśmy poprawnie pojawi się informacja o utworzeniu konta u legalnego bukmachera forBET i konieczności jego aktywacji. Informacja taka wygląda tak:

Następnie wystarczy odebrać maila od forBET, kliknąć w link aktywacyjny i już - Wasze konto zostało utworzone. Komunikat, który powinniście ujrzeć wygląda następująco:

Od tego momentu możecie się logować na swoje konto forBET. Niestety nie jest ono jeszcze aktywne. Na możliwość dokonywania depozytów będziecie musieli poczekać do 24 godzin. Tyle czasu rezerwuje sobie support forBET na sprawdzenie naszych danych osobowych.

Pora na krótkie podsumowanie. Co trzeba zrobić aby otworzyć konto w forBET? Wystarczy wykonać te oto proste kroki:

  1. Wejdź na stronę forBET z tego linku tekstowego!
  2. Wypełnij trzy strony formularza rejestracyjnego - koniecznie podając prawdziwe dane.
  3. Pamiętaj aby zaznaczyć, że chcesz otrzymać bonus oraz wpisać kod bonusowy TOPBONUS
  4. Sprawdź maila i kliknij w link aktywacyjny.
  5. I to wszystko - możecie się zalogować.
  6. W ciągu 24 godzin konto zostanie aktywowane i będziecie mogli dokonać depozytu!

Pamiętaj: W forBET rejestracja trwa tylko kilka minut!!

forBET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.