Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie Zszalas.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


2017-08-04

Nasz banner promocyjny Fortuna - rejestracja z niego pozwala skorzystać z bonusów Fortuna:

 

Fortuna to legalny bukmacher z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na polskim rynku zakładów bukmacherskich! Firma rozpoczynała od 24 punktów naziemnych w 1997 roku, a obecnie obsługuje klientów w ponad 500 placówkach oraz w internecie! Fortuna posiada licencję Ministra Finansów, a więc możemy tam grać w pełni bezpiecznie.

Fortuna - 20 PLN bez depozytu!

Nie jesteście przekonani czy bukmacher Fortuna spełni Wasze oczekiwania? Nie musicie dokonywać depozytu, bo możecie ich przetestować... na nasz koszt! Tylko u nas możecie otrzymać darmowe 20 PLN, które możecie wykorzystać do przetestowania bukmachera Fortuna. Co ważniejsze wszystkie wygrane, które osiągniecie z tej darmowej gotówki, będziecie mogli wypłacić bez obrotu!

Aby otrzymać ten unikalny bonus w wysokości 20 PLN bez depozytu od legalnego bukmachera Fortuna wystarczy otworzyć nowe konto używając poprawnych danych osobowych. Niezwłocznie po aktywacji na Waszym koncie znajdzie się 20 PLN i dodatkowo 1400 punktów lojalnościowych!

Sprawdźmy kroki, które należy wykonać aby otrzymać ten bonus w Fortuna:

  1. Rejestracja w Fortuna z tego linku tekstowego!
  2. Podczas rejestracji koniecznie podaj kod bonusowy 20zadarmo
  3. I to już wszystko - po aktywacji konta otrzymacie darmowe 20 PLN!
  4. Prościej się chyba nie da? :)

Ale to jeszcze nie koniec dobrych wiadomości. Jak wygląda sprawa obrotu bonusem w Fortuna? Obrotu nie ma! Tak to nie żart - możecie wypłacić wszystko co wygracie ponad te 20 PLN! Możecie zagrać ryzykowny zakład i wypłacić dużo lub po prostu zagrać zakład z kursem 1,50 i wypłacić sobie 10 PLN na piwo.

Pamiętaj: Fortuna to darmowe 20 PLN bez obrotu!

Nasza ocena bonusu

Poniżej przedstawiamy skróconą ocenę powyższego bonusu dokonaną przez naszych ekspertów. Sprawdź czy ten bonus Ci się przyda!

Dostępność bonusu: 5/5 (wystarczy otworzyć nowe konto w Fortuna).

Wysokość bonusu: 2/5 (darmowe 20 PLN).

Obrót bonusem: 5/5 (brak obrotu).

Analiza: Chyba najlepszy bonus, z którym się spotkaliśmy na rynku bukmacherskim. Jest po prostu idealny dla początkujących, bo nie ma warunku obrotu! Każdy z Was może za darmo przetestować funkcjonalność Fortuna nic przy tym nie tracąc i nie stresując się obrotem.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.