Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie Zszalas.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


2017-08-24

Nasz banner promocyjny Fortuna - rejestracja z niego pozwala skorzystać z bonusów Fortuna:

 

Fortuna to legalny bukmacher z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na polskim rynku zakładów bukmacherskich! Firma rozpoczynała od 24 punktów naziemnych w 1997 roku, a obecnie obsługuje klientów w ponad 500 placówkach oraz w internecie! Fortuna posiada licencję Ministra Finansów, a więc możemy tam grać w pełni bezpiecznie.

Fortuna - 400 PLN za darmo

Fortuna każdemu z Was oferuje aż dwa bonusy powitalne. Po pierwsze każdy z Was może otrzymać do wyboru 20 PLN bez depozytu (opisanego dokładnie tutaj) lub darmowy zakład bez ryzyka do 110 PLN (opisanego dokładnie tutaj)! Ale to nie koniec. Nie ważne, który z tych dwóch bonusów wybierzecie, to i tak otrzymacie jeszcze jeden bonus - 100% za darmo od Waszego depozytu do kwoty 400 PLN!

Bonus ten przypomina znane i lubiane bonusy bukmacherów internetowych, ale ma jedną zasadniczą różnicę. Najpierw trzeba wykonać obrót. Mimo to bonus powitalny bukmachera Fortuna jest warty uwagi. Szczególnie, że wymagany obrót jest stosunkowo niski.

Oto kroki, które należy wykonać aby otrzymać ten bonus u legalnego bukmachera Fortuna:

  1. Rejestracja w Fortuna z tego linku tekstowego!
  2. Podczas rejestracji koniecznie podaj kod bonusowy bonus110 lub 20zadarmo w zależności od wybranego bonusu.
  3. Odbierz 20 PLN za darmo lub 110 bez ryzyka.
  4. W ciągu 10 dni dokonaj depozytu na konto Fortuna.
  5. Dokonaj obrotu 4 razy depozytem po kursie minimum 1,90.
  6. I to już wszystko - otrzymacie dodatkowe 100% od depozytu za darmo do kwoty 400 PLN!

Dzięki temu, że obrót wykonujemy z  góry, to bonus legalnego bukmachera Fortuna możemy od razu wypłacać, bo bo nie obowiązuje go żaden obrót! A obrót z góry wynosi zaledwie czterokrotność depozytu (kurs łączny minimum 1,90, trzy zdarzenia na kuponie).

Pamiętaj: Fortuna to aż dwa bonusy powitalne! 20 + 400 PLN lub 110 + 400 PLN!

Nasza ocena bonusu

Poniżej przedstawiamy skróconą ocenę powyższego bonusu dokonaną przez naszych ekspertów. Sprawdź czy ten bonus Ci się przyda!

Dostępność bonusu: 3/5 (obrót dokonujemy z góry, ale bonus jest dostępny dla każdego).

Wysokość bonusu: 4/5 (darmowe 400 PLN).

Obrót bonusem: 3/5 (niski obrót, ale z góry, a więc trudniejszy).

Analiza: To bardzo dobre uzupełnienie bonusu powitalnego. Jeżeli chcemy trochę pograć, to bardzo szybko dokonamy obrotu i uzupełnimy nasz budżet darmowym 400 PLN. Bonus jednak nie dla początkujących, a bardziej dla średniozaawansowanych typerów.

 

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.