Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie Zszalas.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


2017-09-06

Nasz banner promocyjny Fortuna - rejestracja z niego pozwala skorzystać z bonusów Fortuna:

 

Fortuna to legalny bukmacher z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na polskim rynku zakładów bukmacherskich! Firma rozpoczynała od 24 punktów naziemnych w 1997 roku, a obecnie obsługuje klientów w ponad 500 placówkach oraz w internecie! Fortuna posiada licencję Ministra Finansów, a więc możemy tam grać w pełni bezpiecznie. Do tego Fortuna oferuje bardzo ciekawy program lojalnościowy. Przedstawiamy Klub Plus!

Fortuna - program lojalnościowy Klub Plus!

Fortuna docenia lojalnych graczy i przygotowała dla takich specjalny program lojalnościowy. Mowa tutaj o programie Klub Plus! Każdy nasz czytelnik automatycznie zostanie dopisany do tej darmowej zabawy i od momentu postawienia pierwszego zakładu będziecie zbierać punkty za każdy oddany typ. A te oczywiście będzie można z czasem wymienić na nagrody pieniężne i bonusy!

Szczegółowe informacje o programach lojalnościowych bukmacherów znajdziecie w naszym artykule, wystarczy, że klikniecie tutaj. W skrócie grając u bukmachera Fortuna zbieramy punkty, a te następnie wymieniamy na nagrody pieniężne. Ot taki Payback.

Udział w programie lojalnościowym bukmachera Fortuna: Klub Plus jest oczywiście darmowy. Aby zarejestrować się do tego programu wystarczy wykonać te oto kroki:

  1. Rejestracja u bukmachera Fortuna z tego linku tekstowego!
  2. Postaw dowolny kupon na stronie Fortuna.
  3. i już - właśnie zacząłeś zbierać punkty!
  4. Co ciekawe - za samo otwarcie konta otrzymacie 1400 punktów na start!

Zasady otrzymywania punktów od Fortuna są bardzo proste. Na start każdy z naszych czytelników otrzymuje 1400 punktów. A potem? Za każde postawione 2 PLN (niezależnie od wyniku kuponu) otrzymujecie od Fortuna 1 punkt. Czyli jeżeli zagraliście kupon za 50 PLN, to otrzymacie 25 punktów. Natomiast grając grubo i stawiając za 10 000 otrzymujecie aż 5 000 punktów.

Co daje zbieranie punktów Fortuna? Dodatkowe premie. Punkty możemy wymieniać na bonusy od depozytu (na przykład zwiększenie depozytu o 100% z niskim obrotem) oraz zakłady bez ryzyka (czyli prawie gotówkę). Uczciwie trzeba przyznać, że nagrody w programie Klub Plus nie powalają, ale darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby (czytaj lepiej mieć zakład bez ryzyka 50 PLN, niż go nie mieć!).

Klub Plus Fortuna to również możliwość uczestnictwa w specjalnych mistrzostwach typerów, w których najlepsi otrzymują dodatkowe nagrody. Zbieranie punktów może się więc jeszcze bardziej opłacać, jeżeli naprawdę dużo gracie i możecie być najlepsi w Polsce. 

Pamiętaj: W Fortuna każde postawione 2 PLN to jeden punkt Klubu Plus!

Nasza ocena programu Klub Plus

Poniżej przedstawiamy skróconą ocenę powyższego programu lojalnościowego bukmachera Fortuna: Klub Plus dokonaną przez naszych ekspertów. Sprawdź czy jest on dla Ciebie odpowiedni!

Wachlarz nagród: 3/5 (w zasadzie tylko darmowe zakłady oraz bonusy).

Trudność zdobywania nagród: 2/5 (0,56% zwrotu - słabo).

Rozrywka: 3/5 (szereg dodatkowych mistrzostw).

Analiza: Nie jest to najlepszy program lojalnościowy. Punkty zdobywa się wolno, a nagrody nie powalają na kolana nawet najbardziej pazernych osób. Aby otrzymać zakład bez ryzyka za 10 PLN należy postawić zakłady aż za 1700 PLN! To naprawdę dużo.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.