Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie Zszalas.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


2017-08-24

Nasz banner promocyjny Fortuna - rejestracja z niego pozwala skorzystać z bonusów LV bet:

 

Ustawa hazardowa ma wiele plusów (przeczytasz o nich tutaj), ale też minimalnie utrudnia rejestrację u bukmacherów. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że formularze rejestracyjne u legalnych bukmacherów są trochę bardziej skomplikowane niż u bukmacherów internetowych, ale... tak nie jest! Jedyna różnica jest taka, że skan dowodu wysyłamy przy zakładaniu konta, a nie przy wypłacie gotówki.

Nic się nie martwcie - specjalnie dla Was przygotowaliśmy szczegółową instrukcję rejestracji u bukmachera Fortuna. Dzięki niej sprawnie założycie konta i będziecie mieć pewność, że skorzystacie z powiększonego bonusu powitalnego.

Fortuna - jak się zarejestrować?

Bukmacher Fortuna oferuje przyjemną i sprawną rejestrację. Jak każdy polski legalny bukmacher oczekuje od nas pewnych danych już na etapie rejestracji. Co ważne Fortuna umożliwia dokonanie weryfikacji bezpośrednio w punkcie naziemnym lub przez internet. Dzięki temu możemy się zweryfikować w wybrany przez nas sposób!

Najważniejszym etapem zakładania nowego konta u bukmachera Fortuna jest wybór odpowiedniego bonusu startowego. Są one dokładnie opisane na naszym serwisie. W zależności czy chcemy skorzystać z bonusu 20 PLN bez depozytu czy z bonusu 110 PLN zakład bez ryzyka, musimy skorzystać z odpowiedniego linku:

Uwaga - to bardzo ważny krok i nie możesz go przegapić. Tylko rejestracja z powyższych linków gwarantuje otrzymania wyższych niż standardowe bonusów powitalnych. Jeżeli odwiedzaliście wcześniej stronę internetową Fortuna dobrze jest wejść w opcje swojej przeglądarki internetowej i usunąć popularne ciasteczka. Pamiętajcie też by podać odpowiednie kody bonusowe: bonus110 dla bonusu 110 PLN oraz 20zadarmo dla bonusu 20 PLN.

Po otwarciu strony bukmachera Fortuna z powyższych linków pojawi Wam się obrazek z wybranym przez Was bonusem. Dla bonusu 20 PLN bez depozytu będzie on wyglądał następująco (dla bonusu 110 podobnie, tylko z opisem bonusu 110 PLN):

Następnie klikamy przycisk rejestracja i odpowiednio wypełniamy formularz rejestracyjny bukmachera Fortuna. Pamiętajcie by podać odpowiedni kod wybranej przez Was promocji. Jeżeli chcecie otrzymać 110 PLN w zakłądzie bez ryzyka wpiszcie  bonus110, a jak interesuje Was 20 PLN bez depozytu - to wpiszcie 20zadarmo.

Po odpowiednim wypełnieniu formularza rejestracyjnego Fortuna pojawi się krótki komunikat o konieczności potwierdzenia adresu email:

Po kliknięciu w link aktywacyjny z maila musimy zalogować się na nasze konto Fortuna i uzupełnić dane dodatkowe. W tym celu klikamy TAK - zupełnie jak na poniższym screenie.

Ostatnim krokiem zakładania nowego konta u bukmachera Fortuna jest weryfikacja danych. Po zalogowaniu się wybieramy czy chcemy tego dokonać online czy w punkcie naziemnym. Jeżeli wybierzemy opcję online, to musimy wgrać skan dowodu tożsamości oraz podać numer rachunku bankowego, na który będziemy wypłacać wygrane.

Po spełnieniu tego kroku w ciągu 24 godzin otrzymamy maila od legalnego bukmachera Fortuna z informacją, że nasze konto jest poprawnie zweryfikowane. Od tego momentu będziemy też mogli korzystać z naszego 20 PLN bez depozytu!

Pora na krótkie podsumowanie. Co trzeba zrobić aby otworzyć konto w Fortuna? Wystarczy wykonać te oto proste kroki:

  1. Wejdź na stronę Fortuna  z tego linku tekstowego!
  2. Kliknij przycisk rejestracja w prawym górnym rogu!
  3. Wypełnij prosty formularz rejestracyjny - koniecznie podając prawdziwe dane.
  4. Pamiętaj aby wpisać odpowiedni kod bonusu Fortuna!
  5. Dokonaj weryfikacji online lub w punkcie naziemnym
  6. W ciągu 24 godzin konto zostanie aktywowane i otrzymacie 20 PLN bez depozytu oraz będziecie mogli dokonać depozytu!

Pamiętaj: U bukmachera Fortuna można dokonać weryfikacji danych osobiście w punkcie naziemnym!

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.