Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie Zszalas.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Pewny typ z analizą i  wysokim kursem do legalnego bukmachera!

15 maja 2018

Spotkanie: Houston-Golden

Typ: under 220,5

Kurs: 2,30

Bukmacher: forBET (Zarejestruj się w Forbet z kodem topbonus i odbierz 650 PLN dodatkowo)

Analiza: 

Pierwsze spotkanie w którym ekipa Houston Rockets we własnej hali podejmowała będzie ekipę Golden state. Gospodarze w pierwszym spotkaniu sa stawiani w roli delikatnego faworyta do zwycięstwa. Houston w poprzednim spotkaniu wyeliminowali Utah Jazz 4:1 i na pewno w spotkaniu z Golden state nie pójdzie im już tak łatwo, bowiem rywal jest znacznie bardziej wymagający.Golden w poprzedniej rundzie pewnie wyeliminował również wynikiem 4:1 ekipę Pelicansów. Gospodarze w ostatnich spotkania z ekipą Goldenów nie mieli za wiele szczęscia i zazwyczaj z nimi przegrywali, dziś też myślę że łatwo im ni będzie, pomimo tego że są stawiani w roli faworytów do zwycięstwa. Ja jednak poszedłbym tutaj w under punktowy, bowiem spotkania w fazie play off w obu przypadkach bardzo często kończyły się underami, myślę że biorąc pod uwagę rangę tego widowiska, obie ekipy bardziej skoncentrują się na obronie żeby nie tracić głupio punktów, które później będą mieli problem odrobić. Obie drużyną są mocne i klasowe więc sądzę że żadna tutaj się nie zdecyduję na mocną wymianę. Ja pogram na wygraną gospodarzy oraz na under 220.5 punktu.

 

Autor: Ekspert z forum!

Źródło:  typybukmacherskie.org

Pamiętaj: W forBET rejestracja trwa tylko kilka minut!