Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie Zszalas.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


2018-03-22

Nasz banner promocyjny TotalBet - rejestracja z niego pozwala skorzystać z bonusów TotalBet:

Rejestracja na razie zamknięta!

Pamiętaj: TotalBet to nie jedyny legalny bukmacher w Polsce Czekasz niecierpliwie na TotalBet? Kliknij tu i sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów - na pewno znajdziesz tam bonus dla siebie!

 

TotalBet

Co to jest bukmacher TotalBet? Czy TotalBet jest legalny w Polsce? Jakie są opinie o TotalBet? Jak postawić zakład w TotalBet? Czy TotalBet zakłady bukmacherskie oferuje? Te i inne podobne pytania ostatnio często wysyłacie na naszą skrzynkę mailową. I prawidłowo, że pytacie, bo TotalBet jest bukmacherem nowym na polskim rynku. Na początku najważniejsza informacja: tak, TotalBet legalny bukmacher w Polsce jest.

TotalBet to aktualnie najmłodszy legalny bukmacher w Polsce. Działą on zdecydowanie najkrócej bo zezwolenie Ministerstwa finansów otrzymał dopiero dnia 22 marca 2018 roku. Zezwolenie ma numer PS4.6831.15.2017. W tym momencie bukmacher TotalBet dopiero rozpoczyna ekspansję na polskim rynku, ale już za kilka tygodni może to być bardzo dobry bukmacher i miejsce warte polecenia do gry.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą recenzją bukmachera TotalBet. Najważniejsze - to jest dynamiczna recenzja. Z każdym dniem obserwujemy rozwój firmy TotalBet i z każdym dniem będziemy tutaj dopisywać nowe informacje. Na razie rejestracja w TotalBet nie jest rozpoczęta, ale poinformujemy Was o niej pierwsi.

Pamiętaj: TotalBet to najmłodszy legalny bukmacher!

Oferta bukmachera TotalBet

Co oferuje TotalBet?  Może się wydawać, że odpowiedź na to pytanie jest łatwa, ale jest dokładnie odwrotnie. W tym momencie nie wiadomo co oferuje TotalBet. Legalny bukmacher TotalBet na razie nie posiada strony internetowej ani oferty. Można się tylko domyślać, że skoro zdecydowali się wykupić licencję na polskim rynku, to ich oferta będzie równie dobra jak konkurencji. Wejście firmy Play na rynek telefonów komórkowych obniżyło ceny. tutaj powinno być podobnie (kursy i bonusy powinny wzrosnąć).

Oferta bukmachera TotalBet na razie może być analizowana tylko w formie przypuszczeń. Na pewno wiemy co TotalBet powinien zaoferować. Aby zdobyć sensowną pozycję na polskim rynku bukmacherskim TotalBet musi:

 1. Zaprezentować szeroką ofertę sportów i zakładów okołosportowych.
 2. Posiadać bogatą ofertę zakładów pobocznych.
 3. Oferować zakłady na żywo na wiele sportów.
 4. Oferować wysokie kursy.
 5. Spełnić inne punkty niniejszej recenzji.

Po pierwsze TotalBet musi oferować przynajmniej tak dobrą ofertę jak konkurencja - czyli zarówno popularne sporty, jak i te niszowe. Oczywiście z pełną gamą zakładów pobocznych. Również zakłady na żywo to już codzienność w Polsce, a kursy TotalBet muszą być nie gorsze od konkurencji. Po spełnieniu takich warunków bukmacher TotalBet będzie mógł walczyć z liderami rynku (z Totolotkiem, LVbet, Fortuną i forBETem).

Pamiętaj: Oferta TotalBet może być jedną z lepszych w Polsce!

Bonusy i promocje w TotalBet

Wejście na nowy rynek zawsze jest trudne. Zakłady bukmacherskie to bardzo trudny rynek do walki o klienta. Bonusy i promocje to jednak ten element, w którym najłatwiej o takiego klienta powalczyć. W przeciwieństwie do dziwnych bukmacherów z Turcji - o TotalBet możemy być spokojni. Otrzymali polską licencję, a więc są bezpiecznym bukmacherem. Warto więc korzystać z ich bonusów, bo w TotalBet bezpieczeństwo jest zapewnione przez rząd.

W tym momencie nie wiemy jeszcze jakie bonusy TotalBet zaoferuje. Jedno jest pewne: promocje TotalBet będą bardzo dobre, bo będzie musiał bukmacher ten powalczyć o nowych klientów. A wszyscy wiemy, jakie bonusy oferuje Fortuna, Totolotek, czy LVbet. Bonusy w TotalBet muszą być lepsze. Co może nam zaoferować TotalBet?

 • TotalBet bonus bez depozytu!
 • TotalBet bonus powitalny!
 • TotalBet bez podatku!
 • TotalBet konkurs!
 • TotalBet program lojalnościowy!

Wszystkie powyższe punkty byłyby idealną szansą dla bukmachera TotalBet na szybsze zdobycie polskiego rynku. Nic tak nie przyciąga nowych użytkowników, jak bonus bez depozytu. Jest on najczęściej niski, a więc musi być powiązany z wysokim bonusem powitalnym. Dla stałych graczy natomiast trzeba przygotować inne promocje, takie jak konkursy, zabawy, programy lojalnościowe i podwyższenia kursów o podatek.

Co oprócz tego mógłby zaoferować TotalBet?  Na pewno różnego rodzaju dedykowane promocje, które będą idealnym dopełnieniem tej listy. Ważne jest także, aby te promocje miały umiarkowany obrót - czyli by dało się coś z nich wypłacić.

Pamiętaj: Nowy bukmacher to najczęściej dużo wyższe bonusy!

Depozyty i wypłaty w TotalBet

TotalBet dopiero zdobywa Polski rynek (w sensie nawet przygotowuje się do zdobywania), a więc nie wiadomo jeszcze jak wpłacić do TotalBet i jak wypłacić z TotalBet.  Na pewno w dzisiejszych czasach ważna jest mobilność naszych środków. To oznacza,ze wpłaty do TotalBet muszą być szybkie i tanie. To samo z wypłatami.

Wpłaty do bukmachera TotalBet mogłyby wyglądać następująco:

 • dotpay i przelewy24;
 • Karta kredytowa;
 • Skrill;
 • BLIK.

Bardzo prawdopodobne jest, że TotalBet minimalna wpłata będzie wynosić 1 PLN - tak jak u konkurencji. Również nie zapowiada się, aby TotalBet pobierał opłaty za depozyty i wypłaty. Szczegóły poznamy już niedługo.

Pamiętaj: TotalBet to bezpieczny bukmacher z licencją! 

Obsługa klienta TotalBet

W tym momencie bukmacher TotalBet prowadzi rekrutację na wiele stanowisk. Przykładowe oferty praca w TotalBet to:

 • Analityk Sportowy - Bukmacher.
 • Grafik.
 • Kierownik Biura Obsługi Klienta.
 • Specjalista w Biurze Obsługi Klienta.

To oznacza, że obsługa klienta TotalBet dopiero się tworzy. Ciężko jąz góry oceniać. Na pewno będzie to polska obsługa, a więc spory plus. Prawdopodobnie będzie można się z nimi skontaktować na wiele sposobów. 

Pamiętaj: Do TotalBet szukają specjalistów do pracy!

Strona internetowa i aplikacja mobilna TotalBet

Jeszcze strona internetowa bukmachera TotalBet nie istnieje. Z naszych informacji wynika jednak, że zatrudnili naprawdę dobrych specjalistów, a więc strona internetowa TotalBet może być naprawdę ciekawa. Standardowo ważne jest aby była ona logicznie ułożona, szybko się wczytywała i była przyjemna w oglądaniu. Również zakłady na żywo powinny działać bez zarzutu.

Drugą kwestią jest aplikacja mobilna TotalBet. Niestety bukmacher ToptalBet na razie nie oferuje aplikacji mobilnej (co zrozumiałe skoro nie oferuje też strony internetowej). Nie wiemy jeszcze czy planuje taką uruchomić. Jeżeli nie to na pewno będzie musiał zrobić chociaż mobilną wersję strony internetowej. 

Pamiętaj: Bukmacher TotalBet intensywnie pracuje nad nową stroną internetową.

Punkty stacjonarne TotalBet

Bukmacher TotalBet na razie ma krótki staż na polskim rynku zakładów bukmacherskich. To jednak może być ich zaleta! Równocześnie z zakładami internetowymi powinni oni otworzyć soje pierwsze lokale naziemne. Jak im to wyjdzie dowiemy się już niedługo. Jedno jest pewne - TotalBet bukmacher Internetowy i TotalBet bukmacher naziemny będą od siebie zależne.

Pamiętaj: TotalBet rozwija się już w całej Polsce! 

Podsumowanie

Z niecierpliwością czekamy aż bukmacher TotalBet rozpocznie działalność w naszym kraju. Wtedy będziemy mogli go ocenić w naszych rankingu.