Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie Zszalas.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


2017-07-28

Nasz banner promocyjny LVbet - rejestracja z niego pozwala skorzystać z bonusów LVbet:

 

LVbet to nowa marka na rynku legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce. Pomimo tego rynek zdobyła szturmem. Ich tempo rozwoju jest wręcz nieprawdopodobne. Działają w Internecie oraz posiadają punkty stacjonarne. I co najważniejsze LVbet to legalny bukmacher oferujący zakłady na podstawie licencji Ministerstwa Finansów!

LVbet - 50 PLN dla kibiców!

Jesteście kibicem piłkarskim? LVbet to docenia i premiuje. Wystarczy posiadać karnet na oglądanie jednej z drużyn sponsorowanych przez bukmachera LV bet w sezonie 2017/2018, a otrzymacie zupełnie za darmo 50 PLN. 

Jeżeli jesteś kibicem jednej z następujących drużyn, to wygrałeś już na starcie:

  • Widzew Łódź,
  • Wisła Kraków,
  • Wisła Płock,
  • Arka Gdynia.

Aby otrzymać darmowe 50 PLN od bukmachera LVbet wystarczy wysłać zdjęcie swojego karnetu do supportu LVbet i to wszystko - można grać za darmowe 50 PLN. Nie jest wymagany żaden depozyt do bukmachera.

Oto kroki, które trzeba wykonać aby otrzymać darmowe 50 PLN w LVbet:

  1. Rejestracja w LVbet z tego linku tekstowego!
  2. Zakup lub posiadanie karnetu na mecze Widzewa Łódź, Wisły Kraków, Wisły Płock lub Arki Gdynia.
  3. Zrobienie zdjęcia tego karnetu i wysłanie go do supportu LVbet.
  4. I to wszystko - na Waszym koncie automatycznie znajdzie się 50 PLN darmowej gotówki.

Jak wygląda sprawa obrotu tym bonusem? LVbet przed wypłatą wymaga obrotu cztery razy, po kursie ponad 1,75. Jak widzicie to bardzo przystępne warunki. Szczególnie, że do obrotu zaliczają się zakłady akumulowane. Na obrót macie 30 dni.

Pamiętaj: LVbet docenia kibiców piłkarskich!

Nasza ocena bonusu

Poniżej przedstawiamy skróconą ocenę powyższego bonusu dokonaną przez naszych ekspertów. Sprawdź czy ten bonus Ci się przyda!

Dostępność bonusu: 2/5 (trzeba posiadać karnet jednej z czterech drużyn).

Wysokość bonusu: 4/5 (darmowe 50 PLN).

Obrót bonusem: 4/5 (cztery razy po niskim kursie 1,75).

Analiza: Jeżeli jesteś kibicem, to ten bonus jest dla Ciebie idealny. W zależności od tego ile kosztował Twój karnet możesz mieć go za darmo lub kupić taniej o 50 PLN!  No i nikt nie powiedział, że z bonusu nie wypłacisz kilkuset złotych!

LV BET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów   Wzajemnych   Wydane   Przez  Ministra  Finansów.  Udział  w Nielegalnych  Grach  Hazardowych  Może  Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard  Związany Jest Z Ryzykiem.