Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie Zszalas.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


2017-08-01

Nasz banner promocyjny LVbet - rejestracja z niego pozwala skorzystać z bonusów LVbet:

 

LVbet to nowa marka na rynku legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce. Pomimo tego rynek zdobyła szturmem. Ich tempo rozwoju jest wręcz nieprawdopodobne. Działają w Internecie oraz posiadają punkty stacjonarne. I co najważniejsze LVbet to legalny bukmacher oferujący zakłady na podstawie licencji Ministerstwa Finansów!

LVbet - Multi Kozak

Jeżeli lubicie obstawiać zakłady akumulowane, to naprawdę warto to robić u legalnego bukmachera LV bet. Dlaczego? Bo w LVbet możecie znacząco zwiększyć kurs swojego kuponu zupełnie za darmo. Wystarczy trafić kupon składający się z minimum sześciu zakładów i już  otrzymujecie zwiększenie kursów.

Co tydzień możecie otrzymać nawet 1000 PLN bonusu od LVbet w formie premii zwiększonych kursów. Aby wziąć udział w promocji Wasz kupon musi składać się z minimum sześciu spotkań. Minimalna stawka kuponu to 10 PLN, a minimalny kurs to 3,00 (to nie powinno być trudne przy sześciu zakładach). Dodatek wynosi odpowiednio:

  • +10% dla trafionego kuponu z sześciu wydarzeń;
  • +15% dla trafionego kuponu z siedmiu wydarzeń;
  • +25% dla trafionego kuponu z ośmiu i więcej wydarzeń;

Jak otrzymać ten unikalny bonus od legalnego bukmachera LVbet? Trzeba wykonać te proste kroki:

  1. Rejestracja w LVbet z tego linku tekstowego!
  2. Postaw dowolny zakład akumulowany z minimum sześcioma meczami i kursem minimum 3,0.
  3. I to wszystko - jeżeli trafisz przysługuje Ci prawo do zwiększenia wygranej aż do kwoty 1000 PLN!
  4. Aby odebrać zwiększenie wygranej wyślij nr kuponu na adres promocje@lvbet.pl

Czy ten bonus trzeba obracać? Niestety tak. LVbet przed wypłatą wymaga obrotu tym bonusem trzy razy, po kursie ponad 1,75. Na szczęście, podobnie jak w przypadku innych bonusów od LVbet, to bardzo niski obrót.

Pamiętaj: W LVbet grając kombi wygrywasz więcej co tydzień!

Nasza ocena bonusu

Poniżej przedstawiamy skróconą ocenę powyższego bonusu dokonaną przez naszych ekspertów. Sprawdź czy ten bonus Ci się przyda!

Dostępność bonusu: 3/5 (trzeba ttrafić kupon z minim sześcioma meczami i kursem 3,00).

Wysokość bonusu: 4/5 (25% wyższa wygrana co tydzień do kwoty 1000 PLN).

Obrót bonusem: 4/5 (trzy razy po niskim kursie 1,75).

Analiza: Jeżeli grywasz zakłady akumulowane, to ten bonus jest dla Ciebie idealny. Wystarczy pamiętać, aby kupon zawsze zawierał sześć zdarzeń lub więcej i już - Wasze szanse na wygraną drastycznie rosną!

LV BET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów   Wzajemnych   Wydane   Przez  Ministra  Finansów.  Udział  w Nielegalnych  Grach  Hazardowych  Może  Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard  Związany Jest Z Ryzykiem.