Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie Zszalas.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Pewny typ z analizą i  wysokim kursem do legalnego bukmachera!

10 lutego 2018

Spotkanie: Science City Jena - Alba Berlin handicap [14,5- 0]

Typ: 1

Kurs: 2,00

Bukmacher: forBET (Zarejestruj się w Forbet z kodem topbonus i odbierz 650 PLN dodatkowo)

Analiza: Czas na pojedynek ulubionej ligi BBL w Niemczech.Gospodarze tego pojedynku Science City Jena staną przed niezmiernie trudnym zadaniem żeby powalczyć o zwycięstwo w pojedynku z Albą Berlin.Aktualnie zajmują oni 13 miejsce w tabeli z 16 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych spotkaniach odnieśli 8 zwycięstw,w tym 1 po dogrywce i przegrali 11 pojedynków,również 1 po dogrywce.W ostatniej kolejce przegrali po niezwykle wyrównanym pojedynku na swoim parkiecie z Braunschweig 83-85.Ich rywal Alba Berlin to doskonały zespół który teraz zajmuje 2 miejsce w tabeli z 30 punktami zdobytymi.Na ich dorobek składa się 15 zwycięstw,w tym 1 po dogrywce i przegrali 4 pojedynki.mają bardzo dobry bilans koszy 1616:1388.W ostatnim swoim pojedynku pokonali na swoim parkiecie Bamberg 81-75. Myślę że nie powinni wysoko przegrać tego pojedynku. 

 

Autor: Ekspert z forum!

Źródło:  typybukmacherskie.org

Pamiętaj: W forBET rejestracja trwa tylko kilka minut!