Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie Zszalas.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


2017-07-28

Nasz banner promocyjny LVbet - rejestracja z niego pozwala skorzystać z bonusów LVbet:

 

LVbet to nowa marka na rynku legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce. Pomimo tego rynek zdobyła szturmem. Ich tempo rozwoju jest wręcz nieprawdopodobne. Działają w Internecie oraz posiadają punkty stacjonarne. I co najważniejsze LVbet to legalny bukmacher oferujący zakłady na podstawie licencji Ministerstwa Finansów!

LVbet - program lojalnościowy LV Punkty!

U legalnego bukmachera LV bet możemy zbierać punkty za każdy zagrany przez nas kupon, a następnie wymieniać te punkty na gotówkę. Proste? Bardzo proste - w teorii program lojalnościowy LVbet jest najprostszy na rynku, a jak wygląda on w praktyce?

O co chodzi w programach lojalnościowych bukmacherów? tego najprościej dowiecie się z naszego artykułu, który znajdziecie tutaj. W skrócie LVbet nagradza nas punktami za regularną grę, a te możemy wymieniać następnie na nagrody pieniężne. Ot taki Payback.

Jak można dołączyć do programu LV punkty? Bardzo prosto - nie ma tutaj specjalnych wymagań. Oto warunki, które trzeba spełnić: : 

  1. Rejestracja w LVbet z tego linku tekstowego!
  2. Postaw dowolny kupon na stronie LVbet lub w punkcie naziemnym.
  3. brawo Ty - właśnie zacząłeś zbierać punkty!

Jak zbiera się punkty w programie lojalnościowym LVbet? Zasady są niezwykle proste i przejrzyste. Za każde postawione 25 PLN (niezależnie od wyniku kuponu) otrzymujecie od LVbet 1 punkt. Czyli jeżeli Wasz kupon był zagrany za 100 PLN, to własnie zebraliście 4 punkty LVbet. Co ważne raz zebrane punkty nigdy Wam nie wygasną. Nie ma też limitu punktów do zdobycia za jeden kupon. Czyli stawiając za 10 000 otrzymujecie 400 punktów.

Na co można wymienić punkty LVbet? Tylko na gotówkę. To ma plusy (czy jest lepsza nagroda od pieniędzy?) oraz minusy (nic tak nie działa na wyobraźnie, jak walka o upragnioną nagrodę rzeczową(na przykład lodówkę). W LVbet system wymiany punktów jest bardzo  prosty. Każde 100 punktów możemy wymienić na 5 PLN. W dowolnym momencie. Gotówka ta nie podlega obrotowi.

Punkty LVbet można wymienić też na kilka nagród rzeczowych powiązanych z partnerami. Są one jednak dosyć kiepskiej jakości (koszulka, zdjęcie, kalendarz, bilet). Najciekawsze wydają się treningi z zawodnikami (do wyboru Ignaczak i Jurkowski). Te jednak kosztują... 100 000, a więc wymagają obrotu za dwa i pół miliona. Bez żartów.

Prostota programu lojalnościowego LVbet pozwala wyliczyć jego EV. Jeżeli grając za 25 PLN zdobywamy punkt, a 100 punktów jest wartych 5 PLN, to program LV punkty nie oferuje nic innego jak cashback w wysokości 0,2%. Troszkę niski poziom, w zasadzie żenujący, no ale lepsze to niż nic.

Pamiętaj: W LVbet regularna gra przynosi 0,2% zwrotu za darmo!

Nasza ocena programu LV punkty

Poniżej przedstawiamy skróconą ocenę powyższego programu lojalnościowego LV punkty dokonaną przez naszych ekspertów. Sprawdź czy jest on dla Ciebie odpowiedni!

Wachlarz nagród: 3/5 (w zasadzie tylko gotówka).

Trudność zdobywania nagród: 2/5 (0,2% zwrotu - mizernie).

Rozrywka: 3/5 (mimo wszystko granie o coś pobudza wyobraźnię).

Analiza: Uczciwie trzeba przyznać, że to kiepski program lojalnościowy. Aby otrzymać 5 PLN trzeba zagrać za 2500 PLN. Trochę żenada, ale z drugiej strony nie ma ograniczenia kursowego, a więc jeżeli grubo gracie pewne single, to zawsze lepiej wygrywać 0,2% więcej za darmo.

LV BET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów   Wzajemnych   Wydane   Przez  Ministra  Finansów.  Udział  w Nielegalnych  Grach  Hazardowych  Może  Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard  Związany Jest Z Ryzykiem.