Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie Zszalas.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


2017-08-01

Nasz banner promocyjny LVbet - rejestracja z niego pozwala skorzystać z bonusów LVbet:

 

LVbet to nowa marka na rynku legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce. Pomimo tego rynek zdobyła szturmem. Ich tempo rozwoju jest wręcz nieprawdopodobne. Działają w Internecie oraz posiadają punkty stacjonarne. I co najważniejsze LVbet to legalny bukmacher oferujący zakłady na podstawie licencji Ministerstwa Finansów!

LVbet - bonus startowy 1000 + 20 PLN za darmo!

Bonus powitalny LVbet już w standardzie jest najwyższy na rynku (nie tylko wśród polskich bukmacherów, ale w ogóle). Tym bardziej miło nam poinformować, że dzięki nam będzie on jeszcze wyższy. Tylko rejestrując się w LV bet z naszym portalem otrzymacie aż 100% do 1000 PLN oraz 20 PLN zupełnie bez depozytu. Prawda, że fajnie?

Bonusy w LVbet cechuje to, że dostajemy darmowe 1 PLN i wysoki mnożnik kursów. Nic się nie bójcie - tak naprawdę to jest to samo. Dla przykładu darmowe 100 PLN postawione po kursie 2,5 daje 250 PLN. Natomiast darmowe 1 PLN, postawione po kursie 2,5 z mnożnikiem 100 daje... 250 PLN! To samo? Dlatego też w naszych artykułach odnosimy się do realnych, a nie nominalnych kwot bonusów LVbet.

Jak odebrać bonus powitalny w LVbet? Oto zestaw kroków, które należy spełnić. Są one bardzo proste i każdy z Was sobie z nimi poradzi bez problemu:

  1. Rejestracja w LVbet z tego linku tekstowego!
  2. Wyślij maila na adres promocje@lvbet.pl w tytule wpisując "Bonus bez Depozytu". 
  3. I już - w ciągu 2 dni otrzymasz darmowe 20 PLN bez depozytu!
  4. Jeżeli Ci się LVbet spodoba możesz dokonać depozytu i odebrać drugą część bonusu.
  5. I to wszystko - na Waszym koncie automatycznie znajdzie się bonus 1% + mnożnik kursu x100 co odpowiada bonusowi 100% do kwoty 1000 PLN!

Jak w praktyce wyglądają bonusy LVbet? W praktyce najważniejszy jest nasz pierwszy zakład. Nie otrzymujemy gotówki a mnożnik na jeden zakład. Najważniejsze więc aby ten mnożnik odpowiednio wykorzystać. Niestety mnożnika nie można wykorzystać na jakiegoś pewniaka po kursie 1,02. Mnożnik może być aktywowany tylko na dowolny kupon kombi, składających się z minimum trzech zdarzeń, o łącznym kursie minimum 2,50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia 1,25. Czy to są trudne warunki? Nie i tak. Nie, bo wystarczy nam postawić kupon z kursami 1,35, 1,35 i 1,40 i już odbieramy darmowe 2551,5 PLN. Tak, bo te kursy trzeba jednak trafić.

Pozwolimy sobie napisać nawet więcej. Trafienie tego pierwszego zakładu z mnożnikiem w LVbet sprawi, że... wykonaliśmy obrót z zyskiem. Pudło na początek bardzo utrudni nam natomiast ten obrót. Nie chcemy Was jednak przestraszyć - jeden kupon, trzy zakłady i kursy mniejsze od 1,40, to i tak najłatwiejszy bonus w Internecie!

Czy obrót bonusem powitalnym LVbet jest trudny? Zdecydowanie nie. Aby wypłacić darmowe 20 PLN bez depozytu wystarczy postawić wygraną z pierwszego kuponu dwukrotnie na kupony z kursem minimum 2,0, na którym przynajmniej jedno zdarzenie ma kurs 1,50. To dosyć niski warunek obrotu. 

Natomiast aby wypłacić bonus 100% LVbet trzeba postawić zakłady za dwukrotność kwoty depozytu na takich samych warunkach (kupon po kursie ponad 2,0 z jednym wydarzeniem z kursem ponad 1,5). Czyli jeżeli wpłaciliśmy 1000 PLN i otrzymaliśmy darmowe 1000 PLN, to przed wypłatą musimy postawić zakłady na łączną kwotę 2000 PLN. Jest to dosyć niski obrót - szczególnie, że jeśli trafiliśmy nasz kupon z mnożnikiem zgodnie z planem, to na koncie mamy minimum 3500 PLN (a obrót wynosi - przypomnijmy - 2000 PLN, a więc nie da sięgo nie wykonać)!

Pamiętaj: Bonus powitalny w LVbet to bardzo niski obrót!

Nasza ocena bonusu

Poniżej przedstawiamy skróconą ocenę powyższego bonusu dokonaną przez naszych ekspertów. Sprawdź czy ten bonus Ci się przyda!

Dostępność bonusu: 5/5 (20 PLN przyznawane jest bez depozytu, a kolejne 1000 PLN w formie 100% od depozytu).

Wysokość bonusu: 5/5 (łącznie do wzięcia jest aż 1020 PLN).

Obrót bonusem: 4/5 (dwa razy depozyt po kursie minimum 2,00).

Analiza: To najwyższy bonus na rynku (nie tylko) legalnych bukmacherów w Polsce. Ponadto bonus ten ma chyba najniższy obrót, a więc jest idealny zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Polecamy go każdemu z pełnym przekonaniem.

LV BET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów   Wzajemnych   Wydane   Przez  Ministra  Finansów.  Udział  w Nielegalnych  Grach  Hazardowych  Może  Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard  Związany Jest Z Ryzykiem.