Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie Zszalas.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


2017-08-02

Nasz banner promocyjny LVbet - rejestracja z niego pozwala skorzystać z bonusów LVbet:

 

Ustawa hazardowa ma wiele plusów (przeczytasz o nich tutaj), ale też minimalnie utrudnia rejestrację u bukmacherów. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że formularze rejestracyjne u legalnych bukmacherów są trochę bardziej skomplikowane niż u bukmacherów internetowych, ale... tak nie jest! Jedyna różnica jest taka, że skan dowodu wysyłamy przy zakładaniu konta, a nie przy wypłacie gotówki.

Nic się nie martwcie - specjalnie dla Was przygotowaliśmy szczegółową instrukcję rejestracji u bukmachera LV bet. Dzięki niej sprawnie założycie konta i będziecie mieć pewność, że skorzystacie z powiększonego bonusu powitalnego.

LVbet - jak się zarejestrować?

Rejestracja u legalnego bukmachera LVbet jest bardzo szybka. Uczciwie trzeba przyznać, że oczekują oni mniejszej ilości danych (mimo, że te dane i tak podajemy skanując dowód, ale nie dublujemy się je przepisując). To duży plus. Jak wszędzie najważniejsze jest aby podać poprawne dane, bo inaczej mogą być problemy z wypłatą wygranych!

Pierwszą czynnością, którą trzeba wykonać, aby się zarejestrować w LVbet, jest wejście na stronę internetową LVbet przez kliknięcie w ten link tekstowy. Uwaga - nie przegap tego kroku, bo tylko rejestracja z tego linku gwarantuje Wam skorzystanie z wyższego niż standardowy bonusu startowego u bukmachera LVbet. Jeżeli odwiedzaliście wcześniej stronę internetową LVbet dobrze jest wejść w opcje swojej przeglądarki internetowej i usunąć popularne ciasteczka.

Bardzo łatwo jest sprawdzić, czy użyliście dobrego linku, bo nasz link tekstowy LVbet przekierowuje na stronę z informacją o wyższym bonusie. Jeżeli widzicie coś takiego jak poniżej (informację o bonusie podwyższonym o darmowe 20 PLN bez depozytu - o którym więcej tutaj), to wszystko jest dobrze i możecie klikać przycisk "Rejestracja" w prawym górnym rogu.

Drugim krokiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego LVbet. Jest on bardzo prosty i każdy z Was bez problemu zrozumie co i jak wypełnić. Ważne: nie wpisuj NIC w pole kod promocji. Nasz link zwiększa bonus powitalny o 20 PLN bez depozytu. Jeżeli wpiszesz jakiś kod otrzymasz tylko standardowy bonus powitalny LVbet. Cały formularz rejestracyjny wygląda tak:

Po kliknięciu zarejestruj wyświetli Wam się poniższy komunikat. Oznacza on, że konto zostało utworzone poprawnie, a teraz czeka na aktywację. Aktywacja konta w LVbet trwa do 24 godzin i polega na weryfikacji naszych danych przez support. Jeżeli wszystko poprawnie wypełniliśmy, to nie musimy się niczym martwić. Komunikat o poprawnym utworzeniu konta wygląda następująco:

Po zalogowaniu się do LVbet będziemy musieli również potwierdzić swoją lokalizację, bo gra u legalnego bukmachera dozwolona jest tylko z terytorium Polski. Sam proces jest banalny i polega na kliknięciu tak na poniższym komunikacie:

Pora na krótkie podsumowanie. Co trzeba zrobić aby otworzyć konto w LVbet? Wystarczy wykonać te oto proste kroki:

  1. Wejdź na stronę LVbet z tego linku tekstowego!
  2. Kliknij przycisk rejestracja w prawym górnym rogu!
  3. Wypełnij prosty formularz rejestracyjny - koniecznie podając prawdziwe dane.
  4. Pamiętaj aby nie wpisywać żadnego kodu promocji!
  5. I to wszystko - możecie się zalogować.
  6. W ciągu 24 godzin konto zostanie aktywowane i otrzymacie 20 PLN bez depozytu oraz będziecie mogli dokonać depozytu!

Pamiętaj: W LVbet kod bonusu nie jest potrzebny!

LV BET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów   Wzajemnych   Wydane   Przez  Ministra  Finansów.  Udział  w Nielegalnych  Grach  Hazardowych  Może  Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard  Związany Jest Z Ryzykiem.