Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie Zszalas.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


2017-07-27

Nasz banner promocyjny Totolotek- rejestracja z niego pozwala skorzystać z bonusów Totolotek:

 

Totolotek to w jeden z najstarszych legalnych bukmacherów dostępnych w Polsce. Działają oni na naszym rynku od 1992 roku. Najpierw oczywiście tylko w formie naziemnej, ale od paru lat także w internecie. Ich działalność internetową można porównać do w pełni profesjonalnych bukmacherów zagranicznych, których zalety łączą z możliwością legalnej gry na podstawie licencji Ministerstwa Finansów!

Totolotek - program lojalnościowy betclub!

Bukmacher Totolotek zdecydowanie docenia lojalnych graczy. Od dawna oferuje on swoim klientom darmowe członkostwo w programie lojalnościowym,. Tego początki sięgają jeszcze czasów kart lojalnościowych dostępnych w punktach naziemnych

O co chodzi w programach lojalnościowych bukmacherów? tego najprościej dowiecie się z naszego artykułu, który znajdziecie tutaj. W skrócie Totolotek nagradza nas punktami za regularną grę, a te możemy wymieniać następnie na nagrody rzeczowe oraz pieniężne. Ot taki Payback.

Programy lojalnościowe bukmacherów oczywiście są lepsze i gorsze. Dlatego należy prześledzić warunki bonusu aby się nie okazało, że na toster musimy zbierać przez 5 lat. Jaki dobry jest więc program lojalnościowy Totolotek? Zapraszamy do lektury.

Na początek warto sprawdzić co należy zrobić, aby dołączyć do programu lojalnościowego bukmachera Totolotek. Oto kroki, które trzeba przejść aby stać się członkiem Totolotek betclub: 

  1. Rejestracja w Totolotek z tego linku tekstowego! Koniecznie podaj kod bonusowy TOPBONUS!
  2. Postaw dowolny kupon na stronie Totolotek lub w punkcie naziemnym.
  3. I to wszystko - właśnie zacząłeś zbierać punkty!

Prawda, że proste? Zobaczmy więc jak szybko można zbierać punkty u legalnego bukmachera Totolotek. W zależności od tego co obstawiamy za każdą postawioną złotówkę otrzymamy różną ilość punktów. I tak na przykład za każdą postawioną złotówkę otrzymamy następujące ilości punktów:

  • Zakłady bukmacherskie - 1 punkt;
  • Zakłady LIVE - 2 punkty;
  • Zakłady Toto-Liga i Toto-Gol - 3 punkty;
  • Zakłady Racing - 3 punkty.

Ważnym ograniczeniem w programie Totolotek betclub  jest liczba punktów ,które można zdobyć za jeden kupon. Jest to 100 punktów, a więc nie ma sensu zagrać pewniaka za 100 000 PLN tylko po to by odebrać jakąś nagrodę.

Na szczęście poza ograniczeniami Totolotek oferuje również premie punktowe. Premie punktowe, to dodatkowe punkty (całkiem spore ich ilości), które możemy otrzymać za wykonywanie specjalnych zadań podczas obstawiania u bukmachera Totolotek. Premii jest bardzo dużo i zmieniają się co miesiąc, a więc podamy tylko jeden przykład: dodatkowe 1500 punktów za zagranie kuponów za minimum 20 PLN przez dziesięć dni w danym miesiącu (nie musi być kolejnych dni). Pamiętajcie jednak aby premie aktywować na stronie internetowej przed rozpoczęciem wykonywania zadania!

Jakie nagrody można otrzymać z programu lojalnościowego Totolotka? W zasadzie wszystkie. Od nagród rzeczowych małych (kubki, plecaki, tostery), przez średnie (słuchawki, aparat fotograficzny), po duże (konsola PS4, telewizor 50 calowy). Oprócz nagród rzeczowych do wzięcia są również nagrody pieniężne (gotówka do wykorzystania w Totolotku) oraz podwyższenia kursów (na przykład 15% wyższe kursy).

Poza nagrodami gwarantowanymi Totolotek organizuje szereg rankingów (ogólnopolskich oraz lokalnych), w których do wygrania są bardzo ciekawe nagrody dla najlepszych graczy. I tak na przykład siedmiu najlepszych graczy w Polsce (którzy zdobędą najwięcej punktów w roku) wygra wycieczkę do Las Vegas. 

Pora na podsumowanie - czy program lojalnościowy Totolotka ma sens? Ile trzeba zbierać na konsolę? Konsola PS4 kosztuje 450 000 punktów. Czyli zrobienie obrotu na żywo za 225 000 PLN. Dużo. Ale jeżeli dodamy do tego premie punktowe (realnie, małym nakładem sił, w miesiącu można zdobyć nawet 10 000 punktów). Czyli taka konsola może być Wasza po roku aktywnego obstawiania.

Aczkolwiek czasem lepiej  zamiast konsoli wziąć jakiś mniejszy bonus w Totolotek. Ze swojej strony bardzo polecamy podwyższenie kursów o 15% dla aż 10 kuponów.

Pamiętaj: Totolotek nagradza regularnych graczy!

Nasza ocena programu betclub

Poniżej przedstawiamy skróconą ocenę powyższego programu lojalnościowego betclub dokonaną przez naszych ekspertów. Sprawdź czy jest on dla Ciebie odpowiedni!

Wachlarz nagród: 5/5 (można wygrać w zasadzie wszystko).

Trudność zdobywania nagród: 3/5 (mogło być lepiej, ale da się odebrać sensowną nagrodę w rok).

Rozrywka: 5/5 (premie za zadania pozwalają zdobywać punkty w interesujący sposób).

Analiza: To zdecydowanie bardzo dobry program lojalnościowy. Jeżeli mało gracie, to nie ma sensu się na nim skupiać, ale jeżeli regularnie stawiacie u bukmacherów, to może warto rozważyć związanie się z legalnym bukmacherem na dłużej? Dzięki temu możecie dodać do Waszych zysków nagrody rzeczowe lub nimi po prostu... zrekompensować straty.

Totolotek Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.