Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie Zszalas.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


2017-07-27

Nasz banner promocyjny Totolotek- rejestracja z niego pozwala skorzystać z bonusów Totolotek:

 

Totolotek to w jeden z najstarszych legalnych bukmacherów dostępnych w Polsce. Działają oni na naszym rynku od 1992 roku. Najpierw oczywiście tylko w formie naziemnej, ale od paru lat także w internecie. Ich działalność internetową można porównać do w pełni profesjonalnych bukmacherów zagranicznych, których zalety łączą z możliwością legalnej gry na podstawie licencji Ministerstwa Finansów!

Totolotek - graj bez podatku!

Jeżeli lubicie grać kupony składające się z kilku wydarzeń, to w poniedziałki warto to robić u bukmachera Totolotek. Dlaczego? Bo w banalny sposób można otrzymać darmowe 20 PLN, no a przynajmniej freebet w takiej kwocie. 

Aby otrzymać AKO bonus od Totolotka wystarczy zagrać w poniedziałek kupon składający się z minimum czterech spotkań, w tym jednego spotkania piłki nożnej. Przynajmniej jedno wydarzenie musi posiadać kurs wyższy niż 1,50. Niezależnie od wyniku kuponu - Totolotek przyzna nam freebet w wysokości 10% jego stawki do kwoty 20 PLN a darmo.

Oto kroki, które trzeba wykonać aby otrzymać freebet 20 PLN za darmo w Totolotek:

  1. Rejestracja w Totolotek z tego linku tekstowego! Koniecznie podaj kod bonusowy TOPBONUS!
  2. Postawienie kuponu w poniedziałek.
  3. Kupon musi składać się z minimum 4 wydarzeń, w tym jednego wydarzenia z piłki nożnej, a jednego z kursem ponad 1,50.).
  4. I to wszystko - na Waszym koncie automatycznie znajdzie się freebet o wartości 10% stawki - do kwoty 20 PLN! 

Nagrodą tutaj jest freebet od Totolotka, a więc darmowy zakład, który musimy wykorzystać w ciągu 30 dni od jego otrzymania. Wygrane z zakładu są wypłacalne bez obrotu. 

Pamiętaj: W Totolotku warto grać zakłady akumulowane!

Nasza ocena bonusu

Poniżej przedstawiamy skróconą ocenę powyższego bonusu dokonaną przez naszych ekspertów. Sprawdź czy ten bonus Ci się przyda!

Dostępność bonusu: 3/5 (trzeba postawić kupon w poniedziałek z dodatkowymi warunkami).

Wysokość bonusu: 2/5 (10% do maksymalnej kwoty 20 PLN).

Obrót bonusem: 5/5 (freebet - czyli obrót jednokrotny).

Analiza: To zdecydowanie bonus dla początkujących graczy. Aby go otrzymać trzeba spełnić dosyć dużo warunków, a jego kwota nie powala na kolana. Jeżeli jednak często gracie, to takie freebety w poniedziałki za darmo na pewno Wam nie zaszkodzą.

Totolotek Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.