Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie Zszalas.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


2017-07-27

Nasz banner promocyjny Totolotek- rejestracja z niego pozwala skorzystać z bonusów Totolotek:

 

Totolotek to w jeden z najstarszych legalnych bukmacherów dostępnych w Polsce. Działają oni na naszym rynku od 1992 roku. Najpierw oczywiście tylko w formie naziemnej, ale od paru lat także w internecie. Ich działalność internetową można porównać do w pełni profesjonalnych bukmacherów zagranicznych, których zalety łączą z możliwością legalnej gry na podstawie licencji Ministerstwa Finansów!

Totolotek - 20 % reload

Totolotek ceni stałych graczy. Dlatego co miesiąc każdy z Was ma możliwość skorzystać z oferty reload na depozyty. Zasady tego bonusu są bardzo przyjemne. Każdy pierwszy depozyt, w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, zostanie powiększony o 20% więcej aż do kwoty 500 PLN. Prawda, że proste? Bonus reload w Totolotku jest dostępny naprawdę dla każdego, bo jego minimalna kwota to zaledwie 4 PLN, przy depozycie w wysokości 20 PLN.

Poniżej streszczamy kroki, które należy podjąć aby otrzymać ten bonus u bukmachera Totolotek (co ważne można te warunki spełniać co miesiąc). Oto one:

  1. Rejestracja w Totolotek z tego linku tekstowego! Koniecznie podaj kod bonusowy TOPBONUS!
  2. Dokonanie depozytu w pierwszy poniedziałek miesiąca w wysokości minimum 20 PLN!
  3. I to wszystko - na Waszym koncie automatycznie znajdzie się aż 20% więcej. Do kwoty 500 PLN! 

Innymi słowy jeżeli w pierwszy poniedziałek miesiąca wpłaciliście do Totolotka 200 PLN, to możecie grać aż za 240 PLN! To dużo większe szanse na wygraną. Aby otrzymać maksymalny bonus w wysokości 500 PLN Wasz depozyt musi wynieść minimum 2500 PLN.

Co należy zrobić aby wypłacić ten bonus z Totolotka? Kwotę bonusu trzeba postawić trzy razy w zakładach sportowych. Dosyć dużym ograniczeniem  jest też wymóg grania przynajmniej jednego wydarzenia po kursie 2,0. Czyli można grać single, ale niestety po wysokim kursie. Czyli jeżeli otrzymaliście darmowe 100 PLN, to przed wypłata musicie zagrać za 300 PLN w Totolotek

Pamiętaj: W Totolotku zdecydowanie warto grać w poniedziałki!

Nasza ocena bonusu

Poniżej przedstawiamy skróconą ocenę powyższego bonusu dokonaną przez naszych ekspertów. Sprawdź czy ten bonus Ci się przyda!

Dostępność bonusu: 4/5 (wystarczy wpłacić minimum 20 PLN w pierwszy poniedziałek miesiąca).

Wysokość bonusu: 3/5 (20% kwoty depozytu do 500 PLN).

Obrót bonusem: 2/5 (trzy razy z wydarzeniem z kursem minimum 2,0).

Analiza: Bonus powinien być traktowany jako dodatek do naszego budżetu. Jest dosyć trudny w obrocie, a więc powinien się po prostu  obracać podczas naszej zwyczajnej gry. Wartość bonusu pasuje zarówno dla początkujących (od 4 PLN), jak i dla zaawansowanych (do 500 PLN) typerów.

Totolotek Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.