Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie Zszalas.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


2017-07-27

Nasz banner promocyjny Totolotek- rejestracja z niego pozwala skorzystać z bonusów Totolotek:

 

Totolotek to w jeden z najstarszych legalnych bukmacherów dostępnych w Polsce. Działają oni na naszym rynku od 1992 roku. Najpierw oczywiście tylko w formie naziemnej, ale od paru lat także w internecie. Ich działalność internetową można porównać do w pełni profesjonalnych bukmacherów zagranicznych, których zalety łączą z możliwością legalnej gry na podstawie licencji Ministerstwa Finansów!

Totolotek - graj bez podatku!

Totolotek docenia typerów, którzy grają legalnie. Dzięki temu pozwala Wam grać bez podatku. To znaczy podatek jest odprowadzany, ale odprowadza go bukmacher. Dzięki temu grając kupon ze stawką 200 PLN całą stawka jest przeznaczana na kupon, a nie zaledwie 88%!

Minusem tego bonusu są warunki, które trzeba spełnić. Aby Totolotek pokrył nasz podatek kupon musi być zagrany w piątek, za minimum 100 PLN, po kursie minimum 2,0 i z każdym zdarzeniem po kursie ponad 1,05. Trochę tych warunków jest, ale jak się nad tym zastanowić to są one do przejścia.

Zacznijmy od zapoznania się z krokami, które trzeba wykonać aby móc legalnie obstawiać w Totolotku bez podatku. Oto one: 

  1. Rejestracja w Totolotek z tego linku tekstowego! Koniecznie podaj kod bonusowy TOPBONUS!
  2. Postawienie dowolnego kuponu (w tym na żywo) w piątek.
  3. Kupon musi mieć stawkę ponad 100 PLN i kurs ponad 2,0 (a każde zdarzenie kurs ponad 1,05).
  4. I to wszystko - Wasz kupon automatycznie będzie miał wyższe kursy o 12% - czyli zostanie zagrany bez podatku! 

Innymi słowy w piątki w Totolotku gracie bez podatku. Nie musimy chyba doradzać, aby zaplanować większość swoich typów własnie w piątek i je wtedy postawić, a następnie cały tydzień tylko obserwować wyniki. Na szczęście w Totolotku wydarzenia są dostępne dużo wcześniej niż tydzień do przodu!

Pamiętaj: W Totolotku warto grać w piątki, bo gra się wtedy bez podatku!

Nasza ocena bonusu

Poniżej przedstawiamy skróconą ocenę powyższego bonusu dokonaną przez naszych ekspertów. Sprawdź czy ten bonus Ci się przyda!

Dostępność bonusu: 3/5 (trzeba stawiać kupony w piątki z ograniczeniem stawki i kursu).

Wysokość bonusu: 5/5 (12% kwoty każdego zakładu).

Obrót bonusem: 5/5 (brak obrotu).

Analiza: Naprawdę dobry bonus dla wszystkich typerów, którzy chcą grać legalnie. W zasadzie wystarczy grać w piątki i można grać bez podatku, bo mało kto gra kursy poniżej 2,0.

Totolotek Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.