Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie Zszalas.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


2017-08-01

Nasz banner promocyjny Totolotek- rejestracja z niego pozwala skorzystać z bonusów Totolotek:

 

Totolotek to w jeden z najstarszych legalnych bukmacherów dostępnych w Polsce. Działają oni na naszym rynku od 1992 roku. Najpierw oczywiście tylko w formie naziemnej, ale od paru lat także w internecie. Ich działalność internetową można porównać do w pełni profesjonalnych bukmacherów zagranicznych, których zalety łączą z możliwością legalnej gry na podstawie licencji Ministerstwa Finansów!

Totolotek - bonus powitalny 520 PLN za darmo!

Bukmacher Totolotek oferuje w chwili obecnej jeden z lepszych bonusów powitalnych na rynku legalnych bukmacherów w Polsce. Dzięki długoletniej współpracy z tym brokerem możemy Wam ten bonus jeszcze powiększyć!

Bonus powitalny u legalnego bukmachera Totolotek składa się tak naprawdę z dwóch bonusów. Po pierwsze możecie odebrać zupełnie za darmo i bez dodatkowych warunków 20 PLN w formie freebetu, a po drugie - jeżeli Wam się spodoba w Totolotku - możecie dokonać depozytu, który zostanie za darmo podwojony! Do kwoty 500 PLN.

Co trzeba zrobić aby skorzystać z bonusów powitalnych u bukmachera Totolotek? Wystarczy wykonać te oto proste kroki:

  1. Rejestracja w Totolotek z tego linku tekstowego! Koniecznie podaj kod bonusowy TOPBONUS!
  2. I już - po aktywacji na Waszym koncie znajdzie się freebet w wysokości 20 PLN.
  3. Możecie teraz wypłacić wygraną lub skorzystać z drugiej części bonusu dokonując depozytu na dowolną kwotę.
  4. I to wszystko - Wasz depozyt zostanie automatycznie podwojony ażdo kwoty 500 PLN za darmo! 

Jak wygląda sprawa obrotu bonusami powitalnymi w Totolotku? Najprościej obrócić darmowe 20 PLN. Wystarczy postawić ten freebet jeden raz na dowolny kupon z kursem minimum 1,50. Pieniądze wygrane z tego kuponu można od razu wypłacać dalej na swoje konto bankowe. Trzeba jednak pamiętać, że to jest freebet, a więc stawka kuponu nie zostanie dopisana do naszego konta gracza. Ale i tak - obrót jednokrotny to brak obrotu.

Inaczej ma się sprawa z obrotem bonusem 100% do 500 PLN w Totolotek. Aby wypłacić te środki należy postawić zakłady za łączną kwotę trzykrotności bonusu i depozytu. Ponadto przynajmniej jedno zdarzenie na kuponach musi mieć kurs ponad 2,0. Nie jest to najłatwiejszy obrót, ale zdecydowanie jest on do zrobienia. Szczególnie, że na jego wykonanie mamy aż 180 dni - to prawie pół roku.

Pamiętaj: W Totolotku możecie otrzymać freebet 20 PLN za samo założenie konta!

Nasza ocena bonusu

Poniżej przedstawiamy skróconą ocenę powyższego bonusu dokonaną przez naszych ekspertów. Sprawdź czy ten bonus Ci się przyda!

Dostępność bonusu: 5/5 (Aby otrzymać 20 PLN bez depozytu nie trzeba nic robić, a do bonusu 100% uprawnia każdy depozyt).

Wysokość bonusu: 5/5 (20 PLN bez depozytu i 100% do 500 PLN).

Obrót bonusem: 3/5 (szału z obrotem nie ma - 3 razy depozyt + bonus).

Analiza: Idealny bonus dla początkujących typerów. Nie wiesz czy spodoba Ci się bukmacherka? Odbierz darmowe 20 PLN i po prostu sprawdź. Wygraną możesz wypłacić, a jak poczujesz się jak ryba w wodzie możesz też skorzystać z bonusu 100% od depozytu. Natomiast doświadczeni typerzy mogą od razu odebrać całe 520 PLN,  bo dla nich obrót nie będzie problemem.

Totolotek Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.