Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie Zszalas.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


2017-08-02

Nasz banner promocyjny Totolotek- rejestracja z niego pozwala skorzystać z bonusów Totolotek:

 

Ustawa hazardowa ma wiele plusów (przeczytasz o nich tutaj), ale też minimalnie utrudnia rejestrację u bukmacherów. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że formularze rejestracyjne u legalnych bukmacherów są trochę bardziej skomplikowane niż u bukmacherów internetowych, ale... tak nie jest! Jedyna różnica jest taka, że skan dowodu wysyłamy przy zakładaniu konta, a nie przy wypłacie gotówki.

Nic się nie martwcie - specjalnie dla Was przygotowaliśmy szczegółową instrukcję rejestracji u bukmachera Totolotek. Dzięki niej sprawnie założycie konta i będziecie mieć pewność, że skorzystacie z powiększonego bonusu powitalnego.

Totolotek - jak się zarejestrować?

Rejestracja u legalnego bukmachera Totolotek jest dosyć prosta. Pierwszym krokiem, który trzeba wykonać jest wejście na ich stronę przez kliknięcie w ten link tekstowy. Uwaga - tylko rejestracja z tego linku gwarantuje Wam skorzystanie z wyższego niż standardowy bonusu startowego w Totolotku. Jeżeli odwiedzaliście wcześniej stronę internetową Totolotka dobrze jest wejść w opcje swojej przeglądarki internetowej i usunąć popularne ciasteczka.

Po wejściu na stronę internetową Totolotka musimy kliknąć "Zarejestruj się!". To taki mały żółty przycisk, znajdujący się w górnym menu:

Następnie musimy wypełnić formularz rejestracyjny Totolotek. Bardzo ważne jest aby poprawnie i zgodnie z prawdą wypełnić wszystkie pola oraz załączyć skan swojego dowodu osobistego. Na pierwszy rzut oka poniższy formularz może Wam się wydawać skomplikowany, ale jak się przyjrzycie, to on się praktycznie niczym nie różni od formularzy w Internecie. No bo tak:

 • Nasze dane adresowe i telefon? - podaje się wszędzie.
 • Nasz numer dowodu i skan dowodu - podaje się dopiero przy weryfikacji konta, ale też wszędzie.
 • Numer konta - nie trzeba go podawać w Internecie, ale to jedyna forma wypłaty z Totolotek, więc jest niezbędny.
 • Pesel - to jedyna dodatkowa dana, ale ona jest... na skanie dowodu!

Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego Totolotek koniecznie podaj kod bonusowy TOPBONUS!

Jeżeli poprawnie wypełniliśmy wszystkie dane, to nasze konto w Totolotek zostało utworzone. Wyświetli się nam następujący komunikat:

Kolejnym krokiem, który musimy podjąć jest otwarcie maila od Totolotka i kliknięcie w link aktywacyjny. Jeżeli wszystko zrobimy poprawnie (a mówiąc szczerze - nie ma się tutaj jak pomylić), to pojawi nam się informacja o poprawnym utworzeniu konta:

I już gotowe. Możemy się zalogować do Totolotek używając naszego loginu i hasła podanego przy rejestracji. Nasze konto wprawdzie będzie jeszcze nie aktywne (nie będziemy mogli dokonywać depozytów, ani zlecać wypłat), ale będziemy mieli już bonus 20 PLN bez depozytu (nie wiesz o co chodzi? - kliknij i sprawdź!), który od razu będzie można postawić. Tak to powinno wyglądać:

Aby dokonać depozytu i skorzystać z bonusu 100% musimy poczekać na aktywację konta przez support Totolotka. Trwa to do 24 godzin, ale zwykle dużo szybciej.

Pora na krótkie podsumowanie. Co trzeba zrobić aby otworzyć konto w Totolotek? Wystarczy wykonać te oto proste kroki:

 1. Wejdź na stronę Totolotek z tego linku tekstowego!
 2. Kliknij przycisk "Zarejestruj się!".
 3. Wypełnij formularz rejestracyjne - koniecznie podając prawdziwe dane.
 4. Pamiętaj aby wpisać kod bonusowy TOPBONUS
 5. Sprawdź maila i kliknij w link aktywacyjny.
 6. I to wszystko - możecie się zalogować - na Waszym koncie automatycznie znajdzie się 20 PLN bez depozytu!
 7. W ciągu 24 godzin konto zostanie aktywowane i będziecie mogli dokonać depozytu!

Pamiętaj: W Totolotku 20 PLN bez depozytu otrzymujecie przed aktywacją konta!

Totolotek Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.