Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie Zszalas.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Sportingbet

Od kilku miesięcy otrzymujemy od Was maile o podobnej treści. Jedni się bardziej rozpisują, inni całego maila zawierają w słowach: "Nie można otworzyć strony Sportingbet",  "Czy Sportingbet jest legalny w Polsce" albo "Czy można grać w Sportingbet w Polsce". Aby nie odpowiadać każdemu z osobna przygotowaliśmy ten, krótki, tekst.

Sportingbet legalny w Polsce do końca nigdy nie był, ale przez wiele lat oferował tutaj zakłady bukmacherskie. Ba, trzeba stwierdzić, że Sportingbet był dla wielu polskich graczy głównym miejscem do gry. Sportingbet nigdy nie miał najszerszej oferty na rynku, najwyższych kursów, ani nawet najlepszej oferty LIVE. Z jakiegoś jednak powodu Sportingbet był lubianą firmą, która działała w kilkudziesięciu krajach.

Bukmacher Sportingbet szczególnie mocno inwestował w polskiego pokera. Swego czasu kilak razy w tygodniu odbywały się turnieje na Sportingbet poker w formie "tylko dla Polaków". To było idealne miejsce aby podreperować albo zbudować od zera swój bankroll. Niestety obecnie Sportingbet zezwolenie na pokera w Polsce nie ma. Zresztą na zakłady bukmacherskie też nie ma.

Tak więc czy Sportingbet jest dozwolony, czy Sportingbet łamie prawo? Niestety odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna. Od momentu wejścia w życie ustawy hazardowej (o której wszystko przeczytacie w tym miejscu) Sportingbet polska licencja została utracona. W chwili obecnej gra u bukmachera Sportingbet jest nielegalna i grozi konsekwencjami prawnymi. Co więcej nawet założenie konta, bez wpłacania środków, może być niebezpieczne. Zdecydowanie nie polecamy grać w Sportingbet!

Ciężko jednak stwierdzić co będzie w przyszłości. Czy Sportingbet wróci do Polski? Jest na to spora szansa, ale na pewno nie w tym roku. Czy Sportingbet stara się o polską licencję? Sporo nielegalnych bukmacherów złożyło wniosek o polska licencję. Jej uzyskanie spowoduje, że Sportingbet legalny się stanie ponownie. Prawie na pewno Sportingbet licencję otrzyma, pytanie brzmi tylko kiedy. Dopóki Sportingbet nie ma licencji, zdecydowanie polecamy grać u legalnych bukmacherów. Na przykład u bukmachera Fortuna.

Fortuna to legalny bukmacher działający w Polsce. Fortuna posiada licencję na oferowanie zakładów wzajemnych już od 2012 roku. W Fortunie możemy stawiać zakłady w Internecie (również w formie LIVE) lub wybrać się do najbliższego punktu naziemnego. Pierwszy punkt naziemny Fortuny powstał już w 1997 roku pod nazwą Profesjonał. Fortuna to bezpieczne zakłady bukmacherskie, bogata oferta, długoletnie doświadczenie i przyjazne podejście do klienta!

Boicie się, że w Fortunie nie otrzymacie aż tak dobrego bonusu, jak w Sportingbet? Nic bardziej mylnego! Legalny bukmacher Fortuna oferuje dużo lepsze bonusy powitalne niż Sportingbet i inni nielegalnie bukmacherzy. Każdy z Was, otwierając konto w Fortuna, może otrzymać bonus w wysokości 100% od swojego depozytu do kwoty 400 PLN ORAZ (tak łącznie dwa bonusy) powitalne 20 zł lub zakład bez ryzyka 110 zł. Prawda, że fajnie? Żaden internetowy bukmacher nie oferuje aż tylu promocji powitalnych.

Ponadto, jeżeli już posiadacie konto u legalnego bukmachera Fortuna, to i tak możecie liczyć na bonusy i promocje. Fortuna docenia stałych klientów i okresowo wysyła im )poprzez sms lub maila) zaproszenie do skorzystania z nowych bonusów. Czasem są to większe kwoty, czasem mniejsze, ale zawsze możecie na coś liczyć. 

Oprócz tego Fortuna posiada swój program lojalnościowy: Klub Plus. Dzięki temu grając regularnie w Fortuna będziecie mogli otrzymywać gotówkę, darmowe zakłady oraz inne bonusy. Program lojalnościowy Klub Plus to nic innego, jak stały, długoterminowy bonus Fortuna!

 

Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera Fortuna, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja ta pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!  

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.