Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie Zszalas.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


2017-07-26

Nasz banner promocyjny forBET - rejestracja z niego pozwala skorzystać z bonusów forBET:

 

forBET to w pełni legalny polski bukmacher działający tylko w internecie. To prawdziwa perełka na rynku zakładów bukmacherskich, bo łączy w sobie wszystkie zalety zagranicznych bukmacherów (w tym brak podatku), z możliwością legalnej gry na podstawie licencji Ministerstwa Finansów!

forBET - 10 % reload

Bonus 10% reload w forBET lub - stosując nazewnictwo samego bukmachera - bonus 500+ forBET to idealne rozwiązanie dla osób, które dużo typują każdego miesiąca. Zasady tego bonusu są niezwykle proste i można je streścić w jednym zdaniu: "Jeżeli w ciągu poprzedniego miesiąca wpłaciliście minimum 500 PLN, to forBET dodaje na Wasze konto 10% więcej wartości depozytów dokonanych w miesiącu poprzednim aż do kwoty 700 PLN"! Prawda, że proste?

Skupmy się teraz na warunkach jakie należy spełnić aby móc otrzymać taki bonus (co ważne można go otrzymywać co miesiąc). Te warunki to:

  1. Rejestracja w forBET z tego linku tekstowego! Koniecznie podaj kod bonusowy TOPBONUS!
  2. Dokonanie depozytów w danym miesiącu kalendarzowym na minimum 500 PLN.
  3. Zgłoszenie się do supportu w terminie pierwszych 10 dni kolejnego miesiąca.
  4. I to wszystko - na Wasze konto zostanie dopisane 10% kwoty depozytów, aż do 700 PLN!

Oczekujecie jakiś liczbowych przykładów? Proszę bardzo. Jeżeli Wasze depozyty w lipcu wyniosły 500 PLN, to na początku czerwca otrzymacie darmowe 50 PLN od forBET. Jeżeli natomiast wpłaciliście aż 7000 PLN, to do Waszego konta bukmacher dopisze aż 700 PLN!

Jak wygląda obrót tym bonusem? Jest on stosunkowo prosty. Wystarczy zagrać za łączną kwotę czterokrotności bonusu po kursie przekraczającym 2,0. Czyli jeżeli otrzymaliście darmowe 100 PLN, to przed wypłata musicie zagrać za 400 PLN w forBET

Pamiętaj: Możesz wypłacać środki z konta i wpłacać je ponownie w celu otrzymania bonusu!

Nasza ocena bonusu

Poniżej przedstawiamy skróconą ocenę powyższego bonusu dokonaną przez naszych ekspertów. Sprawdź czy ten bonus Ci się przyda!

Dostępność bonusu: 4/5 (wystarczy wpłacić łącznie 500 PLN w ciągu miesiąca).

Wysokość bonusu: 3/5 (10% kwoty depozytów).

Obrót bonusem: 3/5 (cztery razy po kursie minimum 2,0).

Analiza: Bonus przeznaczony raczej dla graczy, którzy już jakiś czas pałają się obstawianiem. Dzięki możliwości wielokrotnego korzystania z bonusu, każdy z Was może tak naprawdę zwiększyć swoje możliwości finansowe aż o 10%!

Pamiętaj: W forBET rejestracja trwa tylko kilka minut!!

forBET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.