Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie Zszalas.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


2017-07-26

Nasz banner promocyjny forBET - rejestracja z niego pozwala skorzystać z bonusów forBET:

 

forBET to w pełni legalny polski bukmacher działający tylko w internecie. To prawdziwa perełka na rynku zakładów bukmacherskich, bo łączy w sobie wszystkie zalety zagranicznych bukmacherów (w tym brak podatku), z możliwością legalnej gry na podstawie licencji Ministerstwa Finansów!

forBET - brak podatku

Od zawsze największym minusem grania u polskich, legalnych bukmacherów był podatek. Po wejściu w życie najnowszej ustawy hazardowej (szczegóły znajdziecie tutaj) podatek od zakładów bukmacherskich wynosi aż 12%. Co to oznacza? Stawiając kupon za 100 PLN tak naprawdę stawiacie go za 88 PLN. Smutne prawda?

Bukmacher forBET znalazł na to radę. Jaką? Najlepszą z możliwych - wziął na siebie cały (no - prawie cały) ciężar podatkowy. Dzięki temu stawiając kupon za 100 PLN w forBET tak naprawdę gracie za... 100 PLN! Nie ma tutaj żadnych zwrotów ani kruczków, jeżeli spełnicie poniższe wymagania, to Wasze kursy automatycznie rosną o 12%!

Jakie warunki należy spełnić aby móc otrzymać ten bonus? Oto one:

  1. Rejestracja w forBET z tego linku tekstowego! Koniecznie podaj kod bonusowy TOPBONUS!
  2. Postaw kupon zawierający minimum 3 zdarzenia i minimalny kurs 2,00.
  3. I już - Wasze kursy automatycznie wzrosną o 12%!
  4. Wolisz grać ostrożniej? Nic straconego. Postaw kupon zawierający minimum 2 zdarzenia i minimalny kurs 1,50.
  5. Wasze kursy automatycznie wzrosną o 6%!

Do Was należy decyzja czy chcecie grać w forBET single z podatkiem, ostrożne duble z połową podatku, czy większe kupony całkowicie bez podatku. 

Jak wygląda obrót tym bonusem? To nie jest bonus, a brak podatku, a więc obrót nie istnieje!

Pamiętaj: forBET pozwala Ci grać legalnie bez podatku! 

Nasza ocena bonusu

Poniżej przedstawiamy skróconą ocenę powyższego bonusu dokonaną przez naszych ekspertów. Sprawdź czy ten bonus Ci się przyda!

Dostępność bonusu: 3/5 (dostępne tylko dla kuponów z minimum 2 zdarzeniami i minimalnym kursem 1,50).

Wysokość bonusu: 5/5 (12% wyższe kursy).

Obrót bonusem: 5/5 (brak obrotu).

Analiza: Jeżeli nie gracie singli, a kupony akumulowane (nawet z dwoma zdarzeniami), to ten bonus jest dla Was idealny. Dzięki niemu możecie całkowicie legalnie grać bez podatku - czyli obstawiać każdy mecz po kursie 12% wyższym! 

Pamiętaj: W forBET rejestracja trwa tylko kilka minut!!

forBET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.