Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie Zszalas.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Betsson

Betsson to firma, która przez wiele lat była bardzo popularna wśród polskich sympatyków zakładów bukmacherskich. Oferowali w Betsson zarówno zakłady sportowe, jak i kasyno, pokera i gry. Szczególnie w zakładach bukmacherskich i pokerze przygotowali ofertę dedykowaną dla Polaków. Wielu z nas pamięta rewelacyjne turnieje Betsson przygotowane tylko dla Polaków. Do wygrania były nawet drogie zegarki!

W zakładach bukmacherskich Betsson bywał rynkowym średniakiem. Spora oferta, dużo sportów i meczy, ale średnie kursy. Nie niskie, nie wysokie, ale średnie. Ot bukmacher do kilku zakładów w miesiącu. Ponadto Betsson posiadał polski support, który błyskawicznie rozwiązywał nasze problemy.

Bardzo dobre w Betsson były bonusy. Cechowała je pełna przejrzystość (ile obrotu, ile zrobionego, itp.), która nie wszędzie się zdarzała. Do tego Betsson często oferował promocje dla już istniejących klientów. Dlatego wielu z nas nigdy z Betsson nie odeszła. Aż do tego roku.

W tym roku wszystko się zmieniło, bo weszła w życie nowa ustawa hazardowa. Po zapoznaniu się z jej treścią stało się jasne, że zagraniczni bukmacherzy, bukmacherzy bez licencji ministerstwa opuszczą polski rynek. Betsson zezwolenie takiego nie dostał na razie. Betsson polska licencja to dopiero temat przyszłości. W związku z tym gra w Betsson jest na chwilę obecną nielegalna.

Czy można grać w Betsson w Polsce? Tak jak pisaliśmy wcześniej, zgodnie z polskim prawem nie można grać w Betsson z terytorium Polski. Czy Betsson jest legalny w Polsce? Dopóki nie przyjmuje nowych rejestracji i nie pozwala obstawiać Polakom tak. Czy Betsson łamie prawo? Jak wyżej. Czy Betsson jest dozwolony? Na razie nie, ale już wkrótce być może!

Pamiętajcie, że dopóki sprawa Betsson licencja w Polsce nie zostanie rozwiązana, to nie można otworzyć strony Betsson!

Dużo ciekawszym pytaniem jest natomiast czy Betsson wróci do Polski? Miejmy nadziej, że tak. Na pewno nie jest to wykluczone. Czy Betsson stara się o polską licencję? Na szczęście tak. Wprawdzie proces ten może potrwać nawet 2 lata, ale sam fakt starań należy uznać za dobry znak. Za znak, że bukmacher Betsson walczy o polski rynek.

Co robić,, jak żyć skoro Betsson jest nielegalny? Polecamy zapoznać się z ofertą polskich, legalnych bukmacherów. Na przykład, zamiast w Betsson, możecie obstawiać zakłady w LVbet. LVbet to polski, legalny bukmacher, który rozwija się w niesamowitym tempie!

LVbet to bukmacher działający na polskim rynku bardzo krótko, ale jego oferta, support, bonusy i pokaźne inwestycje w polski sport gwarantują, że długo się tu utrzyma. Patrząc na stronę internetową LVbet nie sposób jej odróżnić od profesjonalnych, zagranicznych bukmacherów. 

Jaki bonus oferuje LVbet? Jeżeli założycie nowe konto w LVbet z tego linku tekstowego, to możecie otrzymać powitalne 20 zł oraz aż 1000 zł bonusu od depozytu! Ponadto,m LVbet często oferuje promocje dla stałych klientów - dlatego nawet jeżeli macie już konto w LVbet, to warto u nich grać.

Jeżeli jeszcze nie wiesz, jakie zalety i wady cechują bukmachera LVbet, to koniecznie zapoznaj się z naszą recenzją LVbet. Znajdziecie ją w menu po lewej stronie - zawsze aktualną!

 

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera LV bet, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja taka pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!  

LV BET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów   Wzajemnych   Wydane   Przez  Ministra  Finansów.  Udział  w Nielegalnych  Grach  Hazardowych  Może  Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard  Związany Jest Z Ryzykiem.