Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie Zszalas.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


bet-at-home

Pamiętacie o bukmacherze bet-at-home? bet at home to jeden z pierwszych bukmacherów, którzy oferowali swoje usługi Polakom. bah (czyli bet-at-home) szybko zdobył wielu zaufanych klientów w Polsce. 

Może dziwić popularność bukmachera betathome, bo nigdy nie słynęli oni z wysokich kursów ani szerokiej oferty. Poza niższymi ligami niemieckimi i austriackimi nie mieli oni w ofercie... prawie nic! bet-at-home potrafił mieć nieczytelną stronę internetową starego typu i tylko kilka zakładów na dany mecz z niskimi kursami. 

Jakimś jednak cudem bardzo dużo Polaków  grało w bet-at-home. Jednym z powodów może być po prostu przyzwyczajenie. Na początku bet-at-home oferował też depozyty tylko na podstawie... screena z banku. To był prawdziwy fenomen (i okazja do oszustw). Oczywiście było to w czasach przed Skrillem, w których u innych bukmacherów czekało się trzy dni na środki. A w bet-at-home  3 minuty!

bet-at-home zasłynął też ciekawymi zakładami. Co będzie pierwsze - Niemcy mistrzem świata w piłce nożnej, czy może człowiek na marsie? Na Niemcy był kurs 1,40. Sporo osób postawiło to przed Mistrzostwami Świata w Niemczech, ale... nie wyszło. Gdy wydawało się, że jednak wygra opcja marsa, to Niemcy wygrali mundial w Brazylii, czym ucieszyli wiele osób.

Drugim ciekawym konkursem bet at home była (a w zasadzie jest) gra o Porsche 911. To był marketingowy majstersztyk firmy bet-at-home. Zasady konkursu są proste - kto najdłużej wytrzyma stawiając jeden zakład dziennie (przynajmniej) wygrywa Porsche 911. Nie opłaca się bukmacherowi? Konkurs rozpoczął się w 2008 roku i trwa do dziś - ciągle gra o auto aż 41 osób!

Zmiana polskiego prawa hazardowego trochę skomplikowała sytuację bukmachera bet-at-home. Pojawiły się pytania: "czy można grać w bet-at-home w Polsce?", "czy bet-at-home jest legalny w Polsce?", "czy bet-at-home łamie prawo?", "czy bet-at-home jest dozwolony?". Na wszystkie te pytania musimy odpowiedzieć negatywnie. 

Od kwietnia 2017 roku bukmacher bet at home nie może oferować zakładów w Polsce. Nie istnieje żadne bet-at-home zezwolenie, które sprawiłoby, że bukmacher bet-at-home legalny w Polsce się stanie. W chwili obecnej nawet Nie można otworzyć strony bet-at-home z przeglądarki internetowej. Wprawdzie bukmacher bet at home umożliwia rejestrację Polakom, ale robiąc to łamią oni prawo. Dlatego zdecydowanie polecamy wybrać polskiego, legalnego bukmachera!

A czy jest temat bet-at-home polska licencja? Innymi słowy czy bet-at-home wróci do Polski? Czy bet-at-home stara się o polską licencję? Na te pytania trudno odpowiedzieć. Na razie musimy tylko napisać, że bet-at-home nie posiada polskiej licencji, a więc gra tam jest nielegalna i niebezpieczna. Dużo lepiej wybrać polskiego bukmachera. Jakiego? Na przykład forBET!

forBET to stosunkowo nowy bukmacher na polskim rynku. Niektórzy z Was pewnie o nim nawet nie słyszeli, a wyróżnia ich to, że w ogóle nie oferuje zakładów w punktach naziemnych. Tak forBET to jest bukmacher internetowy z prawdziwego zdarzenia! I jak na bukmachera internetowego przystało - oferuje internetowe promocje!

Zakładając nowe konto w forBET możecie otrzymać promocję powitalną na start. Na czym ona polega? Po prostu zakładając konto w forBET z tego linku tekstowego możecie podwoić swój pierwszy depozyt aż do kwoty 650 zł. Co to oznacza? Że inwestując 650 zł, będziecie mogli obstawiać aż za 1300 zł!

Pamiętaj, aby zakładając konto u legalnego, polskiego bukmachera forBET, skorzystać z tego linku tekstowego. Rejestracja taka pozwoli Wam otrzymać wszystkie bonusy opisane na naszym portalu!  

Pamiętaj: W forBET rejestracja trwa tylko kilka minut!

forBET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.