Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie Zszalas.edu.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!


Unibet

Unibet to jeden z pierwszych bukmacherów,, którzy zdecydowali się wejść na polski rynek. Jeżeli macie już swoje lata, to prawdopodobnie w Unibet pierwszy raz kontaktowaliście się z supportem po polsku, w Unibet stawialiście pierwszy zakład internetowy, w Unibet odebraliście pierwszy bonus od depozytu i w Unibet wygraliście prawdziwe pieniądze!

Unibet również wielokrotnie wspierał różne akcje promocyjne w Polsce - sponsorował sport, organizował turnieje pokerowe. Unibet naprawdę doceniał polskich graczy. Ponadto Unibet to bukmacher z bardzo szeroką ofertą. Rzadko gdzie znajdziemy tyle zakładów pobocznych na wydarzenia sportowe, w tym na zakłady LIVE. Wielu profesjonalnych typerów żałuje, że już nie może grać w Unibet. A dlaczego nie można już grać w Unibet?

W kwietniu 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa, która zaczęła obowiązywać od lipca. Na jej podstawie, oferować zakłady bukmacherskie w Polsce mogą tylko podmioty posiadające licencję ministerstwa finansów. Unibet takiej licencji na razie nie posiada i dlatego gra w Unibet jest nielegalna.

W związku z powyższym nasuwa się kilka pytań:

  • Czy można grać w Unibet w Polsce?
  • Czy Unibet jest legalny w Polsce?
  • Czy Unibet łamie prawo?
  • Czy Unibet jest dozwolony?

Postaramy się na nie teraz krótko odpowiedzieć. Po pierwsze Unibet legalny nie jest. To znaczy - dla sprostowania - Unibet legalny w Polsce nie jest, bo zagranicą radzi sobie dobrze. Ustawa hazradowa zadziałała dobrze i w chwili obecnej nawet nie można otworzyć strony Unibet. Dotyczy to zarówno zakładów bukmacherskich, jak i kasyna oraz pokera Unibet.

Unibet, w przeciwieństwie do innych bukmacherów zza granicy, ciągle przyjmuje rejestracje graczy z Polski. Trzeba sobie jednak odpowiedzieć na pytanie czy warto łamać prawo grając w Unibet? Nasza rada jest prosta - nie warto. Polscy bukmacherzy, o których poniżej, mają nie gorszą (a często lepszą) ofertę od Unibet, a można u nich grać w pełni legalnie. 

Cześć z Was na pewno mimo wszystko tęskni za bukmacherem Unibet. Nostalgia i te sprawy. Dlatego nasuwa się druga seria pytań:

  • Czy Unibet wróci do Polski?
  • Czy Unibet stara się o polską licencję?

W tej chwili Unibet jest w Polsce nielegalny. Unibet zezwolenie na grę chciałby mieć, ale na razie go nie ma. Sprawa Unibet polska licencja jest skomplikowana. Z naszych informacji wynika, że bukmacher Unibet rozpoczął już starania o polską licencję, ale może to potrwać nawet dwa lata. W tym czasie polecamy obstawiać u polskich bukmacherów.

Polscy bukmacherzy mają kilka zalet. Po pierwsze i najważniejsze gra u nich jest legalna! W przypadku dużej wygranej nie musimy się martwić ani policją, ani służbą celną, ani urzędem skarbowym. Wszystko odbywa się legalnie, a więc możemy spać w spokoju. Po drugie, polscy bukmacherzy oferują masę promocji i programów lojalnościowych. Dzięki temu typowanie jest nie tylko tańsze (czasem nawet darmowe), ale też dużo przyjemniejsze. 

Na przykład polecamy skorzystać z oferty legalnego bukmachera Totolotek. To chyba najdłużej działający bukmacher w Polsce, który prowadzi ponad 350 punktów naziemnych w Polsce. Oprócz tego można w Totolotek oczywiście obstawiać zakłady przez Internet, a nawet zakłady LIVE!

Co ważne - jeżeli nie macie konta u bukmachera Totolotek, to możecie skorzystać z ich dwóch promocji powitalnych. Po pierwsze, możecie otrzymać na start powitalne 20 PLN, które warto postawić na mecze z dużymi kursami. Po drugie, Totolotek oferuje bonus powitalny w wysokości 100% od Waszego pierwszego depozytu, aż do kwoty 500 złotych. Aby otrzymać te bonusy w Totolotek, wystarczy rejestracja z tego linku tekstowego. Podczas rejestracji w Totolotek, koniecznie podaj kod bonusowy 2017 roku Totolotek. Brzmi on: TOPBONUS.

Jeżeli posiadasz już konto w Totolotek i chciałbyś skorzystać z bonusu u innego legalnego bukmachera lub po prostu nie spodobał Ci się bukmacher Totolotek, toi koniecznie zapoznaj się z naszymi recenzjami i rankingiem legalnych bukmacherów. Znajdziecie je w naszym menu po lewej stronie. Co ważne - są one stale uaktualniane przez ekspertów!

Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera Totolotek, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja ta pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!  

Totolotek Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.